Szlifierki linearne

Szlifierka linearna DUPLEX

Szlifierka linearna DUPLEX służy do szlifowania profili, obróbki poręczy i lameli oraz szlifowania we wręgach. Praca ze szlifierką DUPLEX jest lekka, łatwa, ekonomiczna i przede wszystkim dokładna.

Cechy charakterystyczne szlifierki DUPLEX:
- Ergonomiczny kształt - Szlifierka DUPLEX została tak zbudowana, że dobrze leży w dłoni i daje się łatwo prowadzić. Wymaga to mniejszego nakładu siły i ułatwia pracę.
- DUPLEX jest idealna do szlifowania łuków i profili. Umożliwia to wykonywany przez nią ruch linearny, zestaw do samodzielnego formowania stóp szlifierskich oraz duży wybór gotowych stóp szlifierskich.
- Prosta i szybka wymiana stóp szlifierskich bez używania narzędzi dzięki systemowi FastFix oszczędza czas i pieniądze.
- Możliwość dobrania właściwej stopy szlifierskiej do każdego materiału i do każdego zastosowania.
- Długa eksploatacja - całe narzędzie jest skonstruowane pod kątem zapewnienia mu długiej żywotności. Wytrzymały napęd, idealne uszczelnienie przeciwpyłowe oraz wytłumienie wibracji umożliwiają działanie bez zakłóceń.
- Linearny ruch szlifujący DUPLEX naśladuje sposób pracy ręki ludzkiej podczas szlifowania. Umożliwia to wyjątkowy napęd szlifierki. Dzięki podwójnemu napędowi mimośrodowemu bez prowadzenia wzdłużnego zużycie elementów konstrukcyjnych jest minimalne.1 produkt(ów)

na stronę

Ustaw kierunek malejący


1 produkt(ów)

na stronę

Ustaw kierunek malejący