O firmie

Industria24.pl to wiodący dostawca narzędzi, elektronarzędzi oraz materiałów do produkcji i utrzymania ruchu. Obsługujemy małe i duże przedsiębiorstwa oraz klientów indywidualnych.

Firma została założona w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie rynku na szybką dostępność profesjonalnych narzędzi za rozsądną cenę. Założycielami firmy jest grupa osób posiadających kilkanaście lat doświadczenia w branży narzędziowej oraz managerów zarządzających firmami produkcyjnymi.

Do mocnych stron Industria24.pl należą:

– wieloletnie doświadczenie w branży narzędziowej i dostaw dla przemysłu;
– znajomość potrzeb firm produkcyjnych;
– szeroka i systematycznie rozszerzana oferta poczynając od elektronarzędzi, poprzez pneumatykę, narzędzia ręczne, akcesoria i osprzęt, po artykuły BHP i chemię;
– 95% asortymentu dostępne jest na magazynie, dzięki czemu zamówiony towar  może być u Państwa już w 24 godziny od zamówienia;
– własny serwis gwarancyjny i pogwarancyjny;
– konkurencyjne ceny, możliwe tylko w kanale internetowym;
– możliwość uzyskania fachowej porady.

Misją Industria24.pl jest zapewnienie Klientom ciągłości ich pracy, poprzez natychmiastową dostawę profesjonalnych narzędzi i akcesoriów. Staramy się, by towar był wysyłany do klienta w przeciągu 24 godzin od złożenia zamówienia. Naszym mottem jest: "Dbamy by Twój biznes się kręcił".

Zapraszamy do współpracy!
Zespół Industria24.pl