Akumulatorowa wiertarko-wkrętarka udarowa PDC 18/4-Basic QUADRIVE Festool

1 349,51 zł
EAN: 4014549360378
SKU: 576466
Dostępność: W magazynie

Darmowa wysyłka

Dla zamówień powyżej 700 zł

Szybka realizacja

Dostawa nawet w 24h

Bogata oferta

Ponad 15000 produktów w katalogu

Profesjonalne doradztwo

Napisz lub zadzwoń do nas
Szczegóły

Najważniejsze zastosowania: Budowa konstrukcji drewnianych i ram. Montaż drzwi i okien. Wiercenie i wkręcanie w drewnie, metalach i tworzywach sztucznych. Połączenia wkrętami do 10x300 mm w drewnie. Wiercenie otworów do 50 mm w drewnie za pomocą wierteł spiralnych


Wkrętarki to jeden z najbardziej uniwersalnych urządzeń niezbędnych w każdym warsztacie. Unikalna wiertarko-wkrętarka Festool PDC 18/4 sprawdzi się nie tylko w użytku domowym. Wyposażona w mechanizm udarowy zda egzamin podczas prac remontowych i budowlanych. Mocna wkrętarka PDC 18/4 może wykonywać otwory w wielu materiałach budowlanych. Udar pozwala na wiercenie w murze i kamieniu. Ponadto Festool PDC 18/4 znakomicie nadaje się do montażu wkrętów czy precyzyjnego szlifowania.


Wiertarko-wkrętarka udarowa PDC 18/4 zda egzamin podczas pracy w trudnych warunkach. Można korzystać z niej w miejscach ciasnych i trudnodostępnych. Takie zadania ułatwia między innymi dodatkowa głowica kątowa dołączona do zestawu Festool PDC 18/4. Lekka konstrukcja i zasilanie za pomocą akumulatora jeszcze bardziej zwiększają komfort pracy w trudnych miejscach.


Do wiertarko-wkrętarki Festool PDC 18/4 dołączona została nowoczesna i wydajna ładowarka. Z jej pomocą zasilanie akumulatora przebiega szybko. Nowoczesne rozwiązania konstrukcyjne w obrębie głowicy pozwalają na szybką wymianę akcesoriów. W zależności od potrzeb wiertarko-wkrętarka PDC 18/4 może obsługiwać wiertła, bity, krążki szlifierskie i inny osprzęt.

Więcej informacji
Więcej informacji
Nasza cena 1 349,51 zł
Krótki opis bez akumulatora, bez ładowarki, uchwyt narzędziowy CENTROTEC, magnetyczny uchwyt bitów BH 60 CE, szybkomocujący uchwyt wiertarski FastFix 13 mm, bit PZ 2, dodatkowy uchwyt, w Systainer SYS3 M 187
Waga 3.9010
Producent Festool
Gwarancja 3 lata po rejestracji
Opinie
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie