Gwintownica elektryczna Rems Amigo 2-Set

3 945,00 zł Cena katalogowa 6765.00
SKU: 540020
Dostępność: W magazynie

Darmowa wysyłka

Dla zamówień powyżej 700 zł

Szybka realizacja

Dostawa nawet w 24h

Bogata oferta

Ponad 15000 produktów w katalogu

Profesjonalne doradztwo

Napisz lub zadzwoń do nas
Szczegóły
Wydajne, poręczne elektronarzędzie do gwintowania z jedynym w swoim rodzaju uchwytem prowadzącym. Bez imadła wszędzie się mieści. Idealna do napraw, remontów i na budowie

Zalety systemu
Jeden rodzaj małych, zwartych, szybkowymiennych głowic gwintujących i jeden rodzaj noży gwintujących pasuje do REMS Mini-Amigo, REMS Amigo, REMS Amigo 2, REMS Amigo 2 Compact i REMS eva. Ułatwia to utrzymanie taniego zaplecza narzędziowego oraz wyklucza pomyłkę przy pracy.

Uchwyt prowadzący
Stabilny, łatwy w użyciu uchwyt prowadzący do mocowania dla momentów obrotowych w obydwu kierunkach obrotów. Pewne mocowanie przez skośne ułożenie trzpienia unieruchamiającego ze wzmacniającym się dociskiem. Wyjątkowo łatwe mocowanie gwintownicy oraz rury w uchwycie.

Konstrukcja
Zwarta, mocna sprawdzająca się na budowie, wszędzie się mieści. Również bez imadła. Smukły kształt, ułatwia pracę w trudno dostępnych miejscach. Napęd tylko 6,5 kg. Doskonałe, pewne mocowanie głowic szybkowymiennych.

Napęd
Stabilna, zwarta, bezobsługowa przekładnia. Mocny, odporny 1700 W silnik uniwersalny z 30% zwiększeniem mocy poprzez automatyczne przestawienie szczotek przy zmianie kierunku obrotów. Szybkie nacinanie gwintów 30–18 1/min. Bezpieczny włącznik impulsowy.

Głowice szybkowymienne
Niezawodna technika, wysokiej jakości materiał i precyzyjna obróbka głowicy, noży gwintujących i pokrywy w celu uzyskania zwartej całości gwarantują bardzo łatwe wejście w materiał i gwintowanie. Noże nie wrzynają się w materiał. Długie precyzyjne prowadzenie rury zapewnia jej dokładnie centryczne ułożenie. Duże, prowadzące na zewnątrz otwory, zapewniają swobodne odprowadzenie wiórów, a przez to gwarantują czysty gwint.

Noże gwintujące
Niezawodne, niezniszczalne, wysokiej jakości noże gwintujące REMS z optymalną geometrią, gwarantują bardzo łatwe wejście w materiał, lekkie gwintowanie i czyste gwinty. Wykonane są z odpornej na obciążenia, specjalnie hartowanej stali zapewniającej wyjątkowo długą ich żywotność.

W zestawie:
- napęd Rems Amigo 2,
- uchwyt prowadzący do obydwu kierunków obrotów,
- szybkowymienne głowice z nożami gwintującymi 1/2 - 3/4 - 1 - 1 1/4 - 1 1/2 - 2",
- walizka.
Więcej informacji
Więcej informacji
Nasza cena 3 945,00 zł
Krótki opis Gwintownica elektryczna Rems Amigo 2-Set
Dane techniczne - napęd z bezobsługową przekładnią,
- silnik uniwersalny 230 V, 50–60 Hz, 1200 W,
- włącznik impulsowy,
- zwiększające moc automatyczne przestawianie szczotek przy zmianie kierunku obrotów,
- pobór szczytowy do 1800 W,
- prawe i lewe obroty,
- zabezpieczenie przeciw przeciążeniowe.
Waga 22.2800
Producent Rems
Gwarancja 1 rok
Cena katalogowa 6 765,00 zł
Opinie
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie