KALKULATOR  RAT

Kompresor SysMaster SYM 150-8-6 WXOF Schneider

Produkt wycofany ze sprzedaży, sprawdź produkty podobne

Kompresor SysMaster SYM 150-8-6 WXOF Schneider

Darmowa wysyłka

Dla zamówień powyżej 700 zł

Szybka realizacja

Dostawa nawet w 24h

Bogata oferta

Ponad 15000 produktów w katalogu

Profesjonalne doradztwo

Napisz lub zadzwoń do nas
Szczegóły

Opis: - Sprężarka tłokowa 1-cylindrowa - Bezolejowy - Dwa manometry do pomiaru ciśnienia roboczego i w zbiorniku - 10 lat gwarancji na przerdzewienie zbiornika - Wylot powietrza poprzez reduktor ciśnienia - Modułowy transport i przechowywanie - możliwość łączenia z systenerami - Łatwy do przenoszenia, tylko 13 kg - Niezwykle wytrzymały, elementy chronione w systainerze - Panel sterowania na zewnątrz - wygodna obsługa dzięki panelowi sterującemu z szybkozłączką, reduktorem ciśnienia, dwoma manometrami i spustem kondensatu - Ergonomiczny uchwyt - Opcjonalny wózek do łatwego transportu


Schneider SysMaster to profesjonalny kompresor przeznaczony do zasilania narzędzi pneumatycznych. Wykonany jest głównie z myślą o trudnych praca w budownictwie i przemyśle. Sprężarka bezolejowa z jednym tłokiem jest zamknięta w solidnej i trwałej obudowie. Dodatkowo została wyposażona w ręczny uchwyt do przenoszenia i opcjonalnie dodawany wózek. Dzięki temu można łatwo ją transportować, a nawet zapakować do samochodu. 


Zasilany prądem sieciowym SysMaster SYM 150-8-6 WXOF, może być stosowany na każdym placu budowy, w warsztacie, a także przy pracach prowadzonych wokół domu. Można wykorzystać go przy malowaniu natryskowym, a także w systemach ocieplania pianowego. Wokół domu przyda się do napełniania kół samochodowych, a także dmuchanych materacy, basenów i konstrukcji do zabaw dla dzieci. W przemyśle znajdzie zastosowanie przy obsłudze ręcznych narzędzi pneumatycznych, siłowników lub maszyn wymagających czasowego dostępu do sprężonego powietrza. 


Schneider SysMaster ma bardzo dobre parametry robocze. Osiąga ciśnienie do 8 bar, a wydajność ssawna jest na poziomie 150 l na minutę. Zbiornik kompresyjny ma pojemność 6 litrów, z kolei moc silnika zasilanego prądem sieciowym to 1100 W. SysMaster SYM 150-8-6 WXOF podczas pracy emituje hałas na poziomie 95 dB.

Więcej informacji
Więcej informacji
Nasza cena1 789,00 zł
Krótki opis

Kompresor SysMaster SYM 150-8-6 WXOF Schneider.

Dane techniczne- Ciśnienie: 8 bar
- Wydajność wyjściowa: 70 l/min
- Wydajność ssawna: 150 l/min
- Moc silnika: 1,1 kW
- Napięcie znamionowe: 230 V
- Prędkość obrotowa: 2450 obr/min
- Pojemność zbiornika: 6 l
- Ciężar urządzenia: 13 kg
- Poziom hałasu: 95 dB
- Przewód zasilający: 4 m
- Wymiary dł/sz/wys: 296x396x316 mm


Waga14.0000
ProducentSchneider
Gwarancja3 lata
Special Price1 699,00 zł
Opinie
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie: