Nóż krążkowy RTY-2/NS Olfa

75,00 zł
SKU: RTY-2/NS
Dostępność: W magazynie

Darmowa wysyłka

Dla zamówień powyżej 700 zł

Szybka realizacja

Dostawa nawet w 24h

Bogata oferta

Ponad 15000 produktów w katalogu

Profesjonalne doradztwo

Napisz lub zadzwoń do nas
Szczegóły
Opis:
Dzielona osłona i wygodna wymiana ostrza

- Przedstawiciel trzeciej generacji noży z ostrzem obrotowym, po nożach RTY/G i RTY/DX. W nożu radykalnie uproszczono wymianę ostrza. Wystarczy cofnąć znajdujący się na spodniej stronie noża suwak mocujący ostrze, a wypadnie ono pod własnym ciężarem. Dzielona osłona pozwala na odsłonięcie tylko niezbędnej części ostrza, minimalizując ryzyko skaleczenia w trakcie cięcia. Elastomerowe nakładki na rękojeści zwiększają komfort pracy i pewność uchwytu.

- Nowy nóż, z ostrzem RB45 o średnicy 45mm jest odpowiedni dla większości użytkowników. Szczególnie przydatny do cięcia materiałów w wielu warstwach, wzdłuż linii prostych i zakrzywionych. Polecany zarówno dla zaawansowanych amatorów jak i profesjonalistów.

- Cięcie nożem krążkowym możliwe jest jedynie na macie podkładowej. Ostrze jest wykonane z twardej stali wolframowej i próba cięcia na innym podłożu spowoduje jego szybkie uszkodzenie.
- Pasuje do:OLFA ostrza RB45, OLFA ostrza RB45H

Uwaga
Ostrza OLFA są niezwykle ostre. Podczas cięcia i wymiany ostrza zachowaj szczególną ostrożność. Zużyte ostrza mogą być również niebezpieczne - przed wyrzuceniem zabezpiecz je wykorzystując np. pojemniki, w których dostarczane są nowe ostrza lub też skorzystaj ze specjalnych pojemników OLFA DC-2 i DC-4.
Noże i ostrza przechowuj w miejscach niedostępnych dla dzieci !
Więcej informacji
Więcej informacji
Nasza cena 75,00 zł
Krótki opis Nóż krążkowy RTY-2/NS Olfa
Dane techniczne - nóż obrotowy średnica 45mm
Waga 0.1000
Producent Olfa
Opinie
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie