Dłuta SDS-max

Dłuta SDS-max to profesjonalne dłuta, które świetnie się sprawdza do szerokiej gamy zastosowań. Wyróżniają się tym, że są przeznaczone do mechanicznej obróbki materiału przy pomocy elektronarzędzi. Wielu producentów elektronarzędzi wyposażyło swoje produkty w uchwyt SDS-Max.

Przed zakupem dedykowanego zestawu narzędzi należy się upewnić, że komplet dłut SDS-Max będzie pasował do naszej wiertarki lub młota udarowego. Podczas wyboru dłuta nie należy się kierować marką urządzenia elektrycznego, chociaż wielu producentów tak zaleca. Ważniejsze jest, aby zweryfikować odpowiedni typ uchwytu w urządzeniu. Dobrze również przemyśleć, z jaką powierzchnią będziemy pracować i dobrać końcówkę zgodnie z przeznaczeniem.

SDS-Max dłuto

SDS-Max dłuto, które nadaje się do zastosowań profesjonalnych. Przy ich pomocy można skuwać tynki, glazurę bądź zaprawę. Dłuta świetnie sprawdzają się podczas wyburzania ścian. Ich wyjątkowa jakość i uniwersalność zastosowań sprawiają, że są doceniane przez wielu użytkowników z branży budowlanej. Na rynku jest dostępnych wiele rodzajów dłut z uchwytem SDS-Max. Ważne, żeby przy ich zakupie wybrać takie, które najlepiej sprawdzi się przy danej powierzchni. Dłuto SDS-max jest odpowiednio wyprofilowane. Dzięki temu praca z użyciem takiego narzędzia jest dużo bardziej precyzyjna. Takie dłuta oszczędzają wiele czasu. Narzędzi tego typu można używać do przygotowywania instalacji wodnych lub energetycznych. Dłuta świetnie sprawdza się do wykucia estetycznych rowków pod odpowiednią instalację.

Wybierając odpowiednie dłuto SDS-max, możemy mieć problem z rozmiarem. Producent również o tym pomyślał. Dłuta dostępne są na sztuki, ale również w zestawach. Korzystnie będzie Kupić zestaw. Będziemy mieli wtedy pewność, że dobierzemy odpowiednie dłuto SDS-Max do powierzchni, z która pracujemy. Rozmiar dłuta SDS-Max bez problemu znajdziemy na rękojeści. Został w tym miejscu wygrawerowany przez producenta.

Dłuto SDS-Max to wyjątkowy produkt, który wyróżnia się kilkoma wyjątkowymi cechami. Dłuta zostały zaprojektowane do wszechstronnych zastosowań. Z tego powodu przed rozpoczęciem pracy należy wybrać odpowiednie dłuto do obrabianej powierzchni. Dłuta SDS-Max są wyjątkowe, ponieważ uchwyt nowej generacji zapewnia stabilne mocowanie dłuta na elektronarzędzia.

Dłuto zostało wyposażone w odpowiednio wyprofilowane ostrze. Takie ostrze świetnie poradzi sobie z powierzchnią. Ostrze zostało wykonane ze specjalnego stopu stali, który jest odporny na uderzenia, nie tępi się i nie traci swoich właściwości. Dłuta SDS-Max to produkt wysokiej jakości. Sprawdza się niezawodnie nawet a najtrudniejszych warunkach.

Dłuto SDS-max jest cenione przez wielu użytkowników. Jest doceniane za precyzje i niezawodność podczas prac w trudnych warunkach. Ich uwagę zwraca również niezwykła wydajność narzędzia. Wytrzymałe stopy stali są odporne na wiele przeciążeń i sprawiają, że dłuta wyjątkowo długo nadają się do użytku. Odpowiedni kształt zapewnia ergonomie i komfort podczas pracy.

Dłuta SDS-max zostały zaprojektowane w taki sposób, aby użytkownik nie musiał wkładać dużo siły przy jego użyciu. Podczas pracy z tym narzędziem należy również pilnować, aby trzymać je pod odpowiednim kątem, aby odpady z obrabianego materiału mogły się swobodnie wydostać. Dłuta SDS-Max dają maksymalną wydajność podczas pracy, są wygodne i nadają się do wielu zastosowań. Za te wszystkie cechy produkt jest doceniany przez wielu użytkowników.

Produkty 1-30 z 38

na stronę
Strona
Zobacz jako Lista Siatka
 1. Szpic samoostrzący 400mm z uchwytem SDS-MAX Makita
  W magazynie
 2. Dłuto z uchwytem SDS-MAX 600x25 mm Makita
  W magazynie
 3. Szpic z uchwytem SDS-MAX 600 mm Makita
  W magazynie
 4. DŁUTO 25x280 mm SDS-MAX Makita
  W magazynie
 5. Dłuto z uchwytem SDS-MAX 400x50mm Makita
  W magazynie
 6. Dłuto z uchwytem SDS-MAX 400x25mm Makita
  W magazynie
 7. Szpic z uchwytem SDS-MAX 400mm Makita
  W magazynie
 8. Dłuto z uchwytem SDS-MAX 300x25mm Makita
  W magazynie
 9. Szpic z uchwytem SDS-MAX 300mm Makita
  W magazynie
 10. Dłuto SDS-Max Extreme szpicak 400mm DeWalt DT6814
  W magazynie
 11. Dłuto DeWalt DT6821
  Wydłużony czas realizacji
 12. Groszkownik Bosch 60x60mm, zęby 7x7
  W magazynie
 13. Groszkownik Bosch 60x60mm, zęby 5x5
  W magazynie
 14. Dłuto Bosch SDS-max RTEC Sharp 10pc
  W magazynie
 15. Dłuto Bosch SDS-max szpicak R-TEC Speed 10pc
  W magazynie
 16. Dłuto Bosch SDS-max STD. szpicak 280 mm (10 szt.)
  W magazynie
 17. Dłuto Bosch SDS-max STD. szpicak 600 mm (5 szt.)
  W magazynie
 18. Dłuto Bosch SDS-max STD. szpicak 400 mm (10 szt.)
  W magazynie
 19. Dłuto Bosch SDS-max STD. płaskie 280 x 25 mm (10 szt.)
  W magazynie
 20. Dłuto Bosch SDS-max STD. płaskie 600 x 25 mm (5 szt.)
  W magazynie
 21. Dłuto Bosch SDS-max STD. płaskie 400 x 25 mm (10 szt.)
  W magazynie
 22. Dłuto Bosch SDS-max SZPICAK R-TEC Speed
  W magazynie
 23. -28%
  Dłuto Bosch SDS-max RTEC Sharp 2608690124
  W magazynie
 24. Zestaw dłut SDS-max Makita P-18013
  Wydłużony czas realizacji
  Brak w magazynie
 25. Dłuto do uziomów z chwytem sześciokątnym 28 mm Bosch
  W magazynie
 26. Dłuto-uchwyt narzędziowy do groszkowników i ubijaków SDS-max Bosch
  W magazynie
 27. Dłuto łopatkowe SDS-max Bosch
  W magazynie
 28. Dłuto gradzina SDS-max Bosch
  W magazynie
 29. Dłuto wydrążone SDS-max Bosch
  W magazynie
 30. Dłuto kanałowe SDS-max Bosch
  W magazynie

Produkty 1-30 z 38

na stronę
Strona
Zobacz jako Lista Siatka