Skrobak BTC-1 Olfa

31,00 zł Cena katalogowa 32.45
SKU: BTC-1
Dostępność: W magazynie

Darmowa wysyłka

Dla zamówień powyżej 700 zł

Szybka realizacja

Dostawa nawet w 24h

Bogata oferta

Ponad 15000 produktów w katalogu

Profesjonalne doradztwo

Napisz lub zadzwoń do nas
Szczegóły
Opis:
Nóż, przecinak i skrobak w jednej postaci!

Nóż Bettachi jest obecny na rynku japońskim już od 1982 roku i dał się tam poznać jako świetne narzędzie do cięcia skóry. Nóż ten wzorowany jest na narzędziu, którym w średniowiecznej Japonii cięto skóry i rzemienie na siodła i samurajskie zbroje.

Solidna konstrukcja tego narzędzia daje możliwość użytkowania go w zróżnicowany sposób i pozwala na użycie dużej siły. Blokada przy pomocy śruby gwarantuje pewne unieruchomienie ostrza.

Nóż ten zyskał uznanie w branży tapicerskiej, rymarskiej i two- rzyw sztucznych jako narzędzie do przecinania, ścinania i ukosowania krawędzi. Nóż ten bardzo dobrze sprawdza się także jako skrobak do oczyszczania gładkich powierzchni. Pewny uchwyt i sztywne ostrze pozwala na cięcie nawet tak trudnego materiału jak zbrojona taśma gumowa.

Wymienne kwadratowe ostrze BTB-1 o szerokości 43mm ma dwie bardzo ostre krawędzie tnące chronione stalową osłoną. Wymiana ostrza nie wymaga dodatkowego narzędzia.


UWAGA
Ostrza OLFA są niezwykle ostre. Podczas cięcia i wymiany ostrza zachowaj szczególną ostrożność. Zużyte ostrza mogą być również niebezpieczne - przed wyrzuceniem zabezpiecz je wykorzystując np. pojemniki, w których dostarczane są nowe ostrza lub też skorzystaj ze specjalnych pojemników OLFA DC-2 i DC-4.
Noże i ostrza OLFA przechowuj w miejscach niedostępnych dla dzieci !
Więcej informacji
Więcej informacji
Nasza cena 31,00 zł
Krótki opis Skrobak BTC-1 Olfa
Dane techniczne szerokość ostrza - 43 mm
Waga 0.1000
Producent Olfa
Cena katalogowa 32,45 zł
Opinie
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie