Stół wielofunkcyjny MFT 3 MFT/3 Conturo Festool

3 620,52 zł Cena katalogowa 4362.07
EAN: 4014549238684
SKU: 500869
Dostępność: W magazynie

Darmowa wysyłka

Dla zamówień powyżej 700 zł

Szybka realizacja

Dostawa nawet w 24h

Bogata oferta

Ponad 15000 produktów w katalogu

Profesjonalne doradztwo

Napisz lub zadzwoń do nas
Szczegóły

Opis: 1 stół a 1000 możliwości - Do stacjonarnego wykorzystania naklejarki krawędzi - Prowadnice ślizgowe do bezpiecznego prowadzenia przedmiotu obrabianego - Umożliwia obrócenie maszyny (0-47°) na stole, a tym samym poziome ułożenie obrabianego przedmiotu przy wykonywaniu krawędzi - zapewnia wygodne i bezpieczne prowadzenie także dużych elementów Zastosowania: - Do obróbki krótkich serii, prostych krawędzi, elementów niestandardowych i klejenia skosów, kąt 0-47° - stół z płytą perforowaną i składanymi nóżkami - do wykorzystania okleiniarki krawędzi CONTURO KA 65 jako urządzenia stacjonarnego Zakres dostawy: - płyta adaptera AP-KA 65 - poprzeczka QT-MFT/3 - w kartonie


W każdym warsztacie rzemieślniczym i produkcyjnym przydatnym akcesorium będzie stół Festool MFT3. Na jego powierzchni można wykonywać cięcia, frezowania, a także dokonywać pomiarów czy wykreśleń. Wystarczy w gnieździe suwnicy umieścić właściwe narzędzie. Dodatkowo stół Festool MFT3 wyposażony został w płytę perforowaną w kształcie prostokąta. Ułatwia ona zastosowanie techniki podciśnienia i łatwe usuwanie odpadów po obróbce. Dzięki odpowiedniej wysokości stołu przeprowadzana obróbka nie sprawia kłopotów i nie jest uciążliwa dla operatora.


Konstrukcja stołu Festool MFT3 wykonana została z trwałego metalu, który jest odporny na uszkodzenia mechaniczne. Wytrzymuje także spore obciążenia wynikające z nacisku. Pozwala to na przeprowadzanie na jego powierzchni wielu czynności warsztatowych. Nogi zabezpieczone gumowymi nakładkami ograniczają możliwość samoistnego przemieszczenia się stołu Festool MFT3 w czasie pracy. Zapewnia to komfort i bezpieczeństwo podczas wymagających zadań.


W stole Festool MFT3 konstrukcja podstaw jest wyposażona w zawiasy. Umożliwia to składanie produktu do niewielkich rozmiarów. W ten sposób nieużywany stół Festool MFT3 nie zajmie wiele miejsca w magazynie. Ponadto z łatwością zmieści się w bagażniku samochodu serwisowego.

Więcej informacji
Więcej informacji
Nasza cena 3 620,52 zł
Krótki opis Stół wielofunkcyjny MFT 3 MFT/3 Conturo Festool
Dane techniczne - wymiary stołu 1157 x 773 mm
- wysokość robocza 900 mm
- odchylana okleiniarka do krawędzi 47 °
- ciężar 29 kg
Waga 32.0000
Producent Festool
Cena katalogowa 4 362,07 zł
Opinie
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie