KALKULATOR  RAT

Strug HL 850 EB-Plus Festool

2 399,00 zł
EAN: 4014549362518
SKU: 576607
Dostępność: Wydłużony czas realizacji

Darmowa wysyłka

Dla zamówień powyżej 700 zł

Szybka realizacja

Dostawa nawet w 24h

Bogata oferta

Ponad 15000 produktów w katalogu

Profesjonalne doradztwo

Napisz lub zadzwoń do nas
Szczegóły

Podczas wstępnej obróbki elementów surowego drewna przydatny będzie strug HL 850 Festool. Urządzenie sprawdzi się szczególnie w zakładach stolarski lub warsztatach opierających działalność na obróbce drewna. Produkt zasilany jest za pomocą prądu sieciowego, co wpływa na komfort jego użytkowania. Spora wydajność pracy i mocny silnik sprawiają, że po Festool HL 850 sięgają głównie profesjonalni stolarze.


Strug Festool HL 850 można wykorzystać do strugania powierzchni desek czy kantówek drewnianych. Z jego pomocą łatwiej wykonuje się wręgi usytuowane blisko krawędzi elementu. Wręgi mogą mieć dowolną głębokość, co wpływa na skuteczność i szybkość wykonywania prac. Dodatkowo konstrukcja HL 850 Festool ułatwia wymianę noża i skrócenie do minimum przerwy technicznej.


Charakterystyczną cechą strugu Festool HL 850 jest ergonomia. Urządzenie zostało wyposażone w wygodne uchwyty, po jednym w płaszczyźnie pionowej i poziomej. Dzięki nim operator może bardzo precyzyjnie prowadzić strug HL 850 Festool po powierzchni deski czy płyty. Komfort pracy zapewnia też adapter, który umożliwia podłączenie systemu odsysania. Po jego zastosowaniu miejsce pracy pozostanie czyste i wolne od luźnych trocin.


Najważniejsze zastosowania:  • Wszelkiego rodzaju wręgi w drzwiach

  • Wszelkiego rodzaju wręgi w oknach

  • Nadawanie struktury powierzchniom drewna

  • Struganie belek, grubych desek, dużych powierzchni

Więcej informacji
Więcej informacji
Nasza cena2 399,00 zł
Krótki opisGłowica nożowa struga HK 82 SD, prowadnica równoległa, prowadnica do nastawiania głębokości wręgu, adapter do odsysania, klucz imbusowy SW 5, w Systainerze SYS 3 T-LOC
Waga6.9110
ProducentFestool
Gwarancja3 lata

Jesteśmy autoryzowanym partnerem Festool - będziesz mógł korzystać z gwarancji all-inclusive
Opinie
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie: