KALKULATOR  RAT

Uniwersalny Miernik Cyfrowy micro DM-100 RIDGID

399,00 zł
SKU: 37423 RIDGID
Dostępność: W magazynie

Darmowa wysyłka

Dla zamówień powyżej 700 zł

Szybka realizacja

Dostawa nawet w 24h

Bogata oferta

Ponad 15000 produktów w katalogu

Profesjonalne doradztwo

Napisz lub zadzwoń do nas
Szczegóły

Opis:
Miernik uniwersalny RIDGID® micro DM-100 to nowy standard w rozwiązywaniu większości problemów elektrycznych! Micro DM-100 to TRUE RMS oraz jednostka z automatycznym dopasowaniem, zapewniająca najbardziej dokładne i szybkie pomiary we wszystkich aplikacjach. Oferuje 11 różnych funkcji. Micro DM-100 jest dostarczany w miękkim futerale ze wzmocnionymi przewodami pomiarowymi, sondą temperatury typu K i baterią 9V.
GŁÓWNE ZALETY:
• Uniwersalny: micro DM-100 posiada 11 różnych funkcji i jest przeznaczony do rozwiązywania większości problemów elektrycznych!
• Wodoodporny: wodoodporny (1m); doskonale nadaje się do stosowania w przemyśle sanitarnym i HVAC
• Kroploodporny: wyposażony w wzmocnionąobudowę; wytrzymuje przypadkowe krople i 'ciężkie' wykorzystanie na placu budowy, zapewniając ciągłość działania.
• Prawdziwa RMS: w przeciwieństwie do innych miernikiów, micro DM-100 zapewnia dokładne pomiary w aplikacjach, w których przebieg jest zniekształcony.
• Automatyczna zmiana zakresów: automatycznie określa odpowiedni zakres prądu, napięcia, częstotliwości, pomiar rezystancji oszczędzając czas.
• Pomiar temperatury: wyposażony jest w czujnika temperatury typu K pozwalając użytkownikowi zrobić proste i podstawowe pomiary temperatury.

Więcej informacji
Więcej informacji
Nasza cena399,00 zł
Krótki opisWymiary (LxWxH) - 20,5 x 13,0 x 8,0cm
Waga (kg) - 0.45
Waga0.4500
ProducentRidgid
Opinie
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie: