Wyrzynarka PS 300 EQ-Plus TRION Festool

1 196,00 zł
EAN: 4014549360439
SKU: 576615
Dostępność: Brak w magazynie

Darmowa wysyłka

Dla zamówień powyżej 700 zł

Szybka realizacja

Dostawa nawet w 24h

Bogata oferta

Ponad 15000 produktów w katalogu

Profesjonalne doradztwo

Napisz lub zadzwoń do nas
Szczegóły

Festool PS300EQ jest funkcjonalną wyrzynarką ręczną. Produkt wyposażony został w podłużny brzeszczot, który wykonuje posuwiste ruchy w osi pionowej. Dzięki temu wyrzynarka Festool PS300EQ pozostawia precyzyjne cięcia o gładkich krawędziach. Dodatkowo wszystkie prace przebiegają znacznie szybciej niż w przypadku stosowania narzędzi ręcznych. Wyrzynarkę Festool PS300EQ można stosować głównie do cięcia drewna, płyt drewnopochodnych w postaci mebli czy blatów. Przy zastosowaniu odpowiedniego ostrza urządzenie tnie także aluminium, tworzywo sztuczne czy płyty kompozytowe.


Wyrzynarka Festool PS300EQ doceniana jest w profesjonalnych zakładach stolarskich. Jej uniwersalne zastosowanie sprawia, że sięgają po nią również majsterkowicze. Z jej pomocą można wykonywać cięcia po liniach krzywych. Wyrzynarka ręczna Festool PS300EQ poradzi sobie nawet z wykonywaniem otworów wewnętrznych.


Na uwagę zasługuje ergonomiczna budowa wyrzynarki Festool PS300EQ. Urządzenie jest lekkie i wyposażone w wygodny uchwyt w górnej części. Dzięki niemu można dokładnie prowadzić urządzenie po ciętym materiale. Warto wspomnieć także o systemie odprowadzania pyłów, w jaki wyposażona jest wyrzynarka Festool PS300EQ. Dzięki niemu stanowisko pracy stale utrzymane jest w czystości.


Najważniejsze zastosowania:
Wycięcia na zlewozmywaki i płyty grzejne w blatach kuchennych.
Prace dopasowujące przy montażu mebli, zabudowach kuchni i aranżacji wnętrz.
Wycinanie okręgów i łuków.
Przycinanie listew wykańczających.
Skracanie materiałów.
Wycięcia w belkach.
Przekroje od dołu

Więcej informacji
Więcej informacji
Nasza cena1 196,00 zł
Krótki opis2 x brzeszczoty (1x z zębem drobnym /1x uniwersalny), zabezpieczenie przeciwodpryskowe, w Systainerze SYS 1 T-LOC
Waga4.4890
ProducentFestool
Gwarancja3 lata

Jesteśmy autoryzowanym partnerem Festool - będziesz mógł korzystać z gwarancji all-inclusive
Opinie
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie