Einhell czerwony czy niebieski - jak to jest ?  

 
Karol Karl
 Karol Karl

Mam dość okrojony budżet, chcę kupić wkrętarkę akumulatorową. Kolega polecał mi narzędzia Einhell serii zółtej, bo takie ma. Mówił, że jest kilka kolorów (serii), ale ja na stronie widzę tylko czerwoną. Ktoś wie o co chodzi? 

Cytat
Konrad
 Konrad

Już Ci tłumaczę, historia jest taka, że kiedyś, daaawno temu Einhell miał trzy serie produktów i można było sobie wybrać narzędzie, czy czerwony czy niebieski czy żółty. Obecnie wycofali serię żółtą i niebieską, została tylko czerwona - niby ta najmocniejsza, ale wydaje mi się, że od czasu kiedy tylko ona została w sprzedaży, jakość tych narzędzi się mocno popsuła.

OdpowiedzCytat
wujass
 wujass

No tak, dokładnie teraz tak to wygląda. Kiedyś człowiek zazwyczaj zastanawiał się czy wybrać Einhell niebieski czy czerwony. I tutaj zastanawia mnie, dlaczego ktoś Ci @Karol polecał żółtą linie produktów?? To był i jest, bo pewnie ludzie gdzieś to trzymają (o ile w ogóle to wciąż komuś działa) największy badziew. 

OdpowiedzCytat
Grregoryy
 Grregoryy

Jeżeli chcesz kupić @Karol wkrętarkę, to polecę Ci moją. Używam od kilku lat wiertarko-wkrętarki akumulatorowej Milwaukee. Jest bardzo w porządku, kolor też ma czerwony 😉 haha 

OdpowiedzCytat
Adam
 Adam

Jak było kilka kolorów narzędzi Einhell, to było tak, że kolor czerwony, był tym najbardziej profesjonalnym, w niebieskim jakość była raczej ok, proporcjonalna do ceny, natomiast żółtą serie należało unikać, jakość pozostawiała wiele do życzenia. Dlatego właśnie wybór sprowadzał się czy wybrać Einhell czerwony czy niebieski.

OdpowiedzCytat
Mikser_95
 Mikser_95

Obecnie w narzędziach czerwonych Einhell to został chyba tylko kolor. Więcej w nich z niebieskiej serii o ile czasem i nie z żółtej. Niestety nie mogę polecić tych narzędzi. Uważam, że na rynku można dostać o wiele lepszej jakości w porównywalnej cenie.

OdpowiedzCytat
ZborowskiTomasz
 ZborowskiTomasz

Wszyscy piszą, że kiedyś wybór był czy Einhell niebieski czy czerwony. Moim zdaniem wyboru nigdy takiego nie było. Zawsze powinno brać się coś innego, no przecież nie ukrywajmy, narzędzia są słabe. Nie mydlmy oczu nikomu, bo nie widzę w tym najmniejszego sensu.

OdpowiedzCytat