firma Sparky opinie  

 
Oskar Pomieszka
 Oskar Pomieszka

Ma ktoś jakieś elektronarzędzia tej firmy? Przyznam, że nie słyszałem o niej za wiele i nie wiem czy opłaca się inwestować w ich sprzęt.

Cytat
Filip Fifi
 Filip Fifi

Narzędzia Sparky to narzędzia typowo amatorskie. Nie wiem, czy opłaci Ci się kupować te narzędzia, bo wszystko zależy od ich przeznaczenia. Chociaż w gruncie rzeczy narzędzia Sparky opinie mają dobre. Jednak nie chce mi się wierzyć, że wykorzystują je profesjonaliści.

OdpowiedzCytat
Bartłomiej
 Bartłomiej

Ja od jakiegoś czasu mam Sparky i to kilka narzędzi. Opinie na forum są raczej pozytywne, co skusiło mnie do ich zakupu. Według mnie i mojego krótkiego stażu pracy mogę powiedzieć, że narzędzia Sparky są jak najbardziej ok. Jakość uważam, że stabilna, jak na dość niską cenę.

OdpowiedzCytat
Piotr
 Piotr

Witam, kiedyś miałem wiertarkę firmy Sparky. Kupiłem ją ze względu na opinie sprzedawcy. Niestety dałem się nabrać, bo po krótkim czasie od zakupu okazało się, że jakość jest słaba, wszystko się połamało i pokrzywiło. Używałem jej raczej do domowych robótek, nie miała się za bardzo czym zmęczyć. Nie wiem jak pozostałe narzędzia, ale Sparky opinie na forum mogą się wydawać super, w rzeczywistości tak nie jest.

OdpowiedzCytat
Mirkoman
 Mirkoman

Mam od niedawna Sparky, dokładniej młotowiertarkę 540 i jeszcze mnie w pracy nie zawiodła. Uważam, że dobre narzędzia same umieją się obronić. Kilka zastrzeżeń mam co do mocy, ale to chyba normalne, że im trudniejszy materiał, tym narzędzie sobie gorzej radzi? Zobaczymy jak będzie dalej, oby tylko pozytywniej!

OdpowiedzCytat