narzędzia MAGNUSSON opinie  

 
Bartosz
 Bartosz

Ma ktoś narzędzia Magnusson? Korzysta z nich? Najbardziej chodzi mi o klucz dynamometryczny. Jakieś opinie o nim ktoś podrzuci? 

Cytat
arczi.kaniewski
 arczi.kaniewski

Jak już otworzyli sklepy, to będąc na zakupach w galerii poszedłem sobie pooglądać narzędzia. Miałem w rękach kilka kluczy tej marki. Jakość wydaje się niezła. Ale jak byłoby w praktyce? Tego Ci nie podpowiem kolego, bo najzwyczajniej nie wiem. Ale w sklepie prezentowały się ok.

OdpowiedzCytat
Oskar Pomieszka
 Oskar Pomieszka

Ja sobie cenię tę firmę. Magnusson opinie ma dobre. Jakość narzędzi sprawdza się w codziennej pracy. Jestem bardzo zadowolony. klucz dynamometryczny magnusson też mam i opinie mam tak samo dobrą. 

OdpowiedzCytat
Zbigniew Zbig
 Zbigniew Zbig

Magnusson?! A co to za firma?! Szukasz dobrych opinii? Polecam Ci Makita, jestem ich wiernym fanem. Jak dla mnie nie ma lepszych narzędzi. Narzędzia Magnusson ... no ja nie wiem, jakim cudem natrafiłeś na coś takiego 

OdpowiedzCytat
Majster7
 Majster7

Hej! Od jakiegoś czasu korzystam z narzędzi tej marki. Mogę Ci @Bartosz powiedzieć, że ja jestem z nich zadowolony. Elegancko pomagają mi przy każdej pracy w domu i w moim warsztacie. Tak się składa ze mam tez włąsnie klucz dynamometryczny Magnusson. Opinie o nim mam też jak najbardziej pozytywne. Fajne i przede wszystkim przydatne narzędzie!

OdpowiedzCytat
Kamil Sobota
 Kamil Sobota

@Bartosz ja Ci mogę polecić narzędzia firmy Magnusson! Opinie mają fajne, są wytrzymałe i nawet fajnej jakości. Kiedyś miałem. Ale obecnie jakoś przerzuciłem się na firmę Makita. Dużo większy wybór jak dla mnie. A jakość zniewalająca! 

OdpowiedzCytat