gwoździarka meec op...
 

gwoździarka meec opinie użytkowników  

 
VenON
 VenON

Potrzebna jest mi dobra gwoździarka, co prawda do drobnych prac stolarskich w przydomowym warsztacie, co polecicie? Może gwoździarka meec, cena kusi? Jestem otwarty na wasze propozycje 😀 

Cytat
Mirkoman
 Mirkoman

Podłączę się do tematu, mam zlecone od szefa zrobienia kilku pergol i pytanie co będzie najlepsze do tego typu prac? Zamierzam kupić elektryczny zszywacz-gwoździarkę. Standardowo Makita, cały warsztat mam w nią wyposażony, może teraz cos innego dla odmiany? 

OdpowiedzCytat
Kluchaa_02
 Kluchaa_02

Polecam ci zakup gwoździarki Makita  AF505 do gwoździ 18g. Tak jak u kolegi wyżej, wszystko od zawsze z Makity u mnie gości i nie narzekam, po co zmieniać sprawdzone marki, chyba, że ktoś chce poeksperymentować. Super narzędzie, które bardzo ułatwia pracę dekarza, w porządku cena i super jakości urządzenie. 

 

 

 

OdpowiedzCytat
CortezJ
 CortezJ

Cześć,

może dla odmiany wypowiem się i podzielę opinią o gwoździarce meec, bo temat ucichł. Ich asortyment jest przede wszystkim estetycznie wykonany i funkcjonalny. Bardzo przyspiesza prace, co jest zbawienne. Nie jest to oczywiście sprzęt do prac ciesielskich, ale to chyba oczywiste, zważając na cenę narzędzia. Do małych prac stolarskich użyteczna. Wbija precyzyjnie!

OdpowiedzCytat