Husqvarna 40 - instrukcja, problem  

 
Damian Bujkiewicz
 Damian Bujkiewicz

Jest ktoś, kto posiada pilarkę Husqvarna 40 i potrafi powiedzieć mi gdzie w instrukcji mogę znaleźć jakieś informacje odnoście ustawiania gazika? Jak dotąd pilarka chodziła dobrze ale ostatnio zaczęła się dławić jak dodaje gazu pracując na niskich obrotach. Wydaje mi się, że to właśnie problemy z gazikiem.

Cytat
Wiesław Gil
 Wiesław Gil

Niestety nie mam do Husqvarny 40 instrukcji, ale wiem, że masz w obudowie kabłąku śruby, i kręcąc nimi ustawiasz sobie jak Ci ma chodzić.

OdpowiedzCytat
Bartosz
 Bartosz

Tak dokładnie, jak pisze @Wiesław. Z prawej strony masz otwór, w którym są dwie śruby L i H. To właśnie śrbuą L musisz kręcić w obie strony. Próbuj i powinno pomóc. Nie wiem jak podaje instrukcja Husqvarny 40, bo nawet nie pamietam jak wyglądała, a co dopiero ją znaleźć. Ale tych śrub jestem pewien

OdpowiedzCytat
Zbigniew Zbig
 Zbigniew Zbig

Instrukcja pilarki Husqvarna 40 podaje, aby na początku zapalić pilarkę, niech ona chwile pochodzi. I dopiero jak się trochę rozgrzeje to próbuj ustawić sobie ten wkręt. 

OdpowiedzCytat
Kuba Radwan
 Kuba Radwan

Czasem problemem nie musi być gazik. Czasem może okazać się, że to układ zasilania jest nieszczelny. Sprawdź sobie wszystkie uszczelniacze i połączenie między cylindrem, a karterem. Instrukcja Husqvarny pewnie tego nie podaje co? 😉 

OdpowiedzCytat