husqvarna 445 opinie użytkowników  

 
luki_EmL
 luki_EmL

Jaka piła spalinowa najlepsza do pracy w lesie? Husqvarna 445 czy może jednak cos innego? 

 
Cytat
CortezJ
 CortezJ

Z pierwszych godzin pracy tą piłą jestem bardzo zadowolony. Jest dobra, bo ma wszystkie rozwiązania profesjonalnych pilarek Husqvarny, a jej koszt to tyle co średniej klasy pilarki. 

OdpowiedzCytat
Robert Wasiak
 Robert Wasiak

Mam sad za domem i w zupełności wystarcza 😉 Polecam - zero problemów. Tylko wiesz... paliwo i olej. Piła ogólnie jest bardzo mocna, nie muli i jest wygodna w użytkowaniu, w każdym razie łapy nie bolą po godzinie cięcia  👍 

OdpowiedzCytat
Adam
 Adam

Jak do lasu @luki_EmL to tylko te z wyższej półki cenowej. Już się przejechałem na tych tańszych odpowiednikach. Z czystym sumieniem radzę zakupic piłę spalinową od Boscha, najlepiej mi się sprawdziła Bosch AKE 30 LI. Pełna profeska przez wiele lat

OdpowiedzCytat
Wojciech_72
 Wojciech_72

Pierwszy rok bez żadnych zastrzeżeń. W kolejnych sezonach czasami gasła. Może to wina iskrownika, nie wiem. Chyba muszę pomyśleć o naprawie, nie wiem jak z gwarancją, czy mi już nie przepadła? Szczerze? Mam mieszane uczucia co do opinii użytkowników o husqvarna 445 🤨 🤔 

OdpowiedzCytat
B.Miszczak
 B.Miszczak

Opinie użytkowników znajdziesz na: https://remontujemysami.pl/husqvarna-445-opinie-uzytkownikow/

OdpowiedzCytat