husqvarna 560 xp wady / opinie  

 
ametys92
 ametys92

Hej 🙂 mam problem z podjęciem decyzji co do zakupu piły spalinowej

Na forach dokopałem się do praktycznie samych pozytywnych opinii o modelu husqvarna 560 xp, lecz bywa, że sprzęt potrafi być wadliwy. Używa ktoś i może powiedzieć coś więcej na ten temat? 

Cytat
KliszuX
 KliszuX

Na starcie działała ok. Ostatnio w trakcie pracy mi zgasła i nie chciała odpalić, dopiero po ok 30 min odpaliła na chwile. Możliwe, że rozszczelnił się silnik, albo cos z przewodem paliwa. Oddałem do serwisu, a używam jej dopiero miesiąc, więc chyba jest coś z nią nie halo:/

OdpowiedzCytat
ZborowskiTomasz
 ZborowskiTomasz

@kliszux no tak, pilarki husqvarny mają problem ze szczelnością układu zasilania i nie od dzisiaj użytkownicy na to narzekają stąd takie opinie o husqvarna 560 xp. @ametys92 od zawsze używam piły Makita - EA7901P60E. Maszyna ma dużą moc i zużywa mało paliwa co ma dla mnie wielkie znacznie. Gdy tniesz cos grubego jej waga jest na plus, bo jest ciężka, moze pomysl o czyms lepszym?

OdpowiedzCytat
Piotr
 Piotr

Miałem okazje wyciąć nią z 3tys. kubików i ani razu nie miałem z nią problemów. Musiałem wymienić prowadnice i łańcuch. Więcej wad Husqvarna 560 xp nie zauważyłem. Wiadomo, ze po czasie niektóre części trzeba wymieniać, to zrozumiałe... myślę, za jest to dobra pilarka;)

OdpowiedzCytat
Błażej Niem
 Błażej Niem

Opinia poprzednika o pile husqvarna 560 nie moze byc prawdą :O Nie wiem jak to możliwe, że ta piła poradziła sobie z taką ilością kubików. Marna chińszczyzna. Używałem jej amatorsko i po niecałym roku przestała działać!! 

OdpowiedzCytat