klucze chrome vanadium  

 
wojtas96
 wojtas96

Chciałbym kupić zestaw kluczy. Spotkałem się z czymś takim jak klucze chrome vanadium. Nie bardzo wiem co to jest? Firma? Jakie ma opinie? 

Cytat
Błażej Niem
 Błażej Niem

Chrome Vanadium nie jest firmą produkującą te klucze. Klucze chrome vanadium to stop stali chromo-vanadowej. Opinie o tym stopie są, że to ponoć bardzo mocny materiał. Na rynku są firmy które mają klucze wykonane z tego materiału. 

OdpowiedzCytat
JanuszK
 JanuszK

@blazejko_dw nie "ponoć bardzo mocny materiał" bo faktycznie tak jest, ja mam taki zestawik i sobie świetnie radzi. Nie wiem skąd opinie że to jakaś podróbka. Chrome vanadium jest chyba rzadko spotykany, ale jest na prawdę w porządku 🙂 

OdpowiedzCytat
Maci3k
 Maci3k

Ja także mam zestaw kluczy płasko-oczkowych Sata, które wykonane są z chrome vanadium. Świetne są! Klucze mnie niezawodzą! Opinie jak najbardziej za! @wojtas96 polecam Ci je!

OdpowiedzCytat
kryst33k
 kryst33k

@januszk One nie są rzadko spotykane, tylko częściej pisane jest w ich opisie ze klucze wykonane są po prostu ze stali. Jak najbardziej to prawda, że klucze chrome vanadium są bardzo wytrzymałe. Opinie mają dobre, chociaż mało rozpowszechnione. 

OdpowiedzCytat