młot wyburzeniowy t...
 

młot wyburzeniowy titan 1700w  

 
Krachu
 Krachu

Witam. Ostatnio nabyłem używane narzędzie firmy Titan, a dokładnie młot wyburzeniowy titan 1700w. Póki co, mogę śmiało przyznać, że jestem zadowolony. Znajomy z pracy jest trakcie szukania dobrego odkurzacza mobilnego do remontów, lecz tego z wyższej półki cenowej. Korzystacie z narzędzi Titan (myślę nad zakupem kolejnego narzędzia tej marki) i polecacie jakiś konkretny odkurzacz? 🤨 😎 

Cytat
Andrzej Celiński
 Andrzej Celiński

Odkurzacze od Makity dają radę. Używamy go u siebie na budowie, jest nie do zdarcia. Co do młotów, testowałem wiele i Makita niezmiennie na pierwszym miejscu. 

OdpowiedzCytat
Mariusz Zygiel
 Mariusz Zygiel

@andrzej-c84 Potwierdzam rekomendacje, a konkretnie mam myśli odkurzacz VC3211MX1 od Makity, THE BEST  👍 

Zawiodłem się na narzędziach Titan , jakościowo są fatalne, może przez niską cenę... Nigdy nie oszczędzam na elektronarzędzaich i kupuje tylko od sprawdzonych, czołowych producentów 😉 

OdpowiedzCytat
Krachu
 Krachu

@zyga1989 Skusiłam mnie cena, to fakt. Jestem amatorem w tej dziedzinie, lecz mimo niskiej ceny młot działa bez zarzutów. Poczekam i zobaczę po dłuższym czasie użytkowania. Dzięki za polecenie odkurzacza! Zrobię research ze znajomym i może faktycznie padnie na Makite :)))

OdpowiedzCytat