myjka ciśnieniowa p...
 

myjka ciśnieniowa parkside w lidl  

 
Mirkoman
 Mirkoman

Uszanowanko!

Szukam opinii, bo chciałbym kupić myjkę ciśnieniową Parkside. Warto ją wybierać?

Cytat
Wojciech_72
 Wojciech_72

A jaki chcesz model kupić? W lidlu myjka ciśnieniowa parkside jest chyba dostępna w rożnych wersjach. Opinie mam dość słabą, bo kupiłem kiedyś ten najtańszy model, ciśnienie wody pozostawiało dużo do życzenia. Jeśli faktycznie zastanawiasz się nad myjka ciśnieniowa to ja bym doradzał zakup innej niż tej parkside w lidl.

OdpowiedzCytat
Przemysław
 Przemysław

Hej! Kupiłem teściowi na święta jako prezent myjkę wysokociśnieniową Makita za niecałe 300 zł. Czytałem opinie i oceniają ją bardzo fajnie 😀 Mam nadzieję, że teściu się też przypodoba. Jeśli chodzi o myjkę ciśnieniową parkside, to nie wiem jakie są opinie, ale z doświadczenia mogę napisać, że kupiłem w lidl raz inne narzędzie, zszywacz akumatorowy. Używałem raz, teraz leży i kurz się na nim zbiera. 

OdpowiedzCytat
Mirkoman
 Mirkoman

@wojciech_72 Znalzałem na stronce lidla myjke ciśnieniowa parkside PHD 110 D1. Masz jakieś opinie? Warto kupować? 

OdpowiedzCytat
Karol_Nb
 Karol_Nb

Ja mam myjkę ciśnieniową bosch! Moje opinie? REWELACJA! Myjka ciśnieniowa parkside dostępna jest w lidlu? Oj kolego to się zastanów? Narzędzia kupujemy w sklepie z narzędziami! 

OdpowiedzCytat
Mikołaj
 Mikołaj

@przem_o Też mam tą myjkę Makita! Super jest, teściu będzie zadowolony 😉. Kupiłem ją, bo kumpel kupił sobie własnie kiedyś myjkę ciśnieniową parkside w lidku, to też chciałem mieć własną, ale poszperałem w internecie i opinie o myjce ciśnieniowej parkside w lidlu były średnie. Makita miała super opinie, cena też super, chyba niewiele wyższa od tej w lidl, a jaka różnica w jakości! 

OdpowiedzCytat
B.Miszczak
 B.Miszczak

Tu masz opinie o tej firmie i jest fajnie rozpisane dla kogo to sprzęt: https://budujemysami.pl/parkside-co-to-za-firma-opinie-serwis/

OdpowiedzCytat