Pilarka Stihl ms 261 czy ma jakieś wady?  

 
janus
 janus

Interesuje mnie pilarka spalinowa od Stihl. Rozglądałem się i wybór najprawdopodobniej padł na ms 261. Tylko zastanawiam się kurczę czy jest ok? Czy są w Stihl ms 261 wady? Będę wdzięczny za wszelką pomoc i wszelkie opinie 😀 

Cytat
roberto_13
 roberto_13

Ja ją mam! 😉 Opinie Stihl ms 261 ... hmm ... krótko: dobrze wybrałeś kolego! Ja jestem z niej bardzo zadowolony! Sprawdza się i myślę, że dalej będzie 😎 Cena często jest nie adekwatna do sprzętu, a tutaj cena stihl ms 261 jest idealna! 

OdpowiedzCytat
Piotr
 Piotr

Również jestem właścicielem tej pilareczki. Bardzo fajne narzędzie do codziennej pracy. Mogę zapytać skąd obawa o wady Stihl ms 261? Jakieś sprawdzone źródła? jakieś forum? Jestem ciekaw, bo ja nawet przy kilku godzinnej pracy nie mogę na nią narzekać. Polecam ją!

OdpowiedzCytat
Bog_Dan
 Bog_Dan

Chciałbym Ci coś doradzić @janus, ale jedyne co wiem, to że ja wolę firmę Makita. Zawsze trzymam się ich, nigdy nie żałowałem. Podobnie firma Dewalt. Zawsze fajna jakość, dobra cena. Wady? nie znalazłem jak dotąd! Czy stihl ms 261 wady ma tego nie wiem. Ale na pewno ich nie znajdziesz w Makita i Dewalt. Jak dla mnie 5+

OdpowiedzCytat
Mikołaj
 Mikołaj

W mojej firmie używamy kilku marek elektronarzędzi. Najczęściej to Bosch, Makita. Stihl też się czasem zdarza. Dlatego nie mogę ci powiedzieć dokładnej opinii o Stihl ms 261, ale całościowo firma jest w porządku nawet bardzo. U nas te narzędzia są rzadkością, ale jak rozglądałeś się i zapewne to pierwszy raz czytasz o stihl ms 261 na forum, to kupuj śmiało. Jeśli jednak opinie stihl ms 261 wyrabiasz sobie tylko w tym wątku, to ja polecam sprawdzić ofertę Makity i Boscha. Z doświadczenia wiem, że się nie zawiedziesz!

OdpowiedzCytat
Kamil Sobota
 Kamil Sobota

Stihl ms 261 wady niestety ma, wiem z doświadczenia :( U mnie ciągle była w naprawie, ledwo odpaliłem, od razu coś się psuło. Ale być może to tylko moje opinie o ms 261. Może ja miałem to nieszczęście natrafić na jakiś wadliwy model? Nie mam pojęcia. W większości przypadkach na forum stihl ms 261 ma dobre opinie. No niestety ... Obecnie używam Makity, dokładnie mam ich pilarkę spalinową EA7901P60E. Polecam sprawdzić. Ja zamawiałem tutaj na ich sklepie. Wszystko poszło sprawnie i szybko!

OdpowiedzCytat
B.Miszczak
 B.Miszczak

Tutaj jest fajnie to rozpisane: https://remontujemysami.pl/stihl-ms-261-opinie-i-wady/

OdpowiedzCytat