tagred kompresor 50l dwutłokowy opinie  

 
Andrzej Żurawicz
 Andrzej Żurawicz

Potrzebuję kupić sobie do celów prywatnych kompresor. Tagred wpadł mi w oko, jednak chciałbym poznać opinie kogoś kto ma od nich podobny sprzęt. Czy warto kupić? Polecacie?

Cytat
Krystian Wrzeszcz
 Krystian Wrzeszcz

Ja posiadam ten model kompresor tagred 50l 230V. Jak za tą cenę, to całkiem przyzwoita rzecz, jednak zauważyłem, że spod cylindrów zaczął mi wyciekać olej. Używam go od 5 miesięcy, więc trochę słabo ...

OdpowiedzCytat
Przemysław
 Przemysław

Mam kompresor 50l dwutłokowy. Opinie ogólnie zbiera dobre. Daje radę przy malowaniu. Jakościowo jest dobrany do ceny. Myślę, że jak do warunków przy domowych do śmiało można kupić.

OdpowiedzCytat
tomG007
 tomG007

Ja posiadam kompresor/sprężarka tagred 24l i opinie mam jedną - cena idzie na równi z jakością. Produkt bardzo słaby jakościowo. Typowo chiński sprzęt. Z tego co się rozglądałem, to kompresory tagred opinie mają ogólnie dziwnie zawyżane, bo jakościowo są po prostu słabe.

OdpowiedzCytat
ametys92
 ametys92

Uważam, że nie warto kupować kompresory Tagred. Opinie mają słabe, bo jakość jest słaba. Opisy na stronach sprzedających te kompresory Tagred piszą chyba bajkopisarze.

OdpowiedzCytat
wladi84
 wladi84

Jak dla mnie bez różnicy czy kupić kompresor/sprężarka tagred 24l czy kompresor tagred 50l czy jeszcze inny bo to się nie nadaje do pracy, nawet tej przydomowej, jak piszesz @Andrzej. Ja cenię sobię firmę makita i mogę Ci ją polecić.

OdpowiedzCytat