wkrętarka Parkside  

 
ametys92
 ametys92

Cześć wszystkim,

muszę kupić wkrętarkę i kolega polecił mi wkrętarkę 20v firmy parkside. Wole jednak się upewnić przed zakupem i zapytać o opinie szersze grono. Macie jakieś doświadczenie z wkrętarka parkside 20v? 

Cytat
Ryba2000
 Ryba2000

Cześć😉 Będąc na zakupach widziałem kilka razy, że wkrętarka parkside 20v była sprzedawana w lidl. Nie wiem czy mają ją dokładnie teraz w ofercie, ale chyba warto skorzystać, jak już będzie. Też chętnie dowiem się jakie są o niej opinie.

OdpowiedzCytat
Mariusz Zygiel
 Mariusz Zygiel

Ja polecam kupować narzędzia tylko w sklepach z narzędziami, a nie robiąc zakupy spożywcze w lidl czy inna biedronka. Z tego co się sam orientuje firma parkside ma opinie całkiem ok. Ja korzystam od kilku lat już z wkrętarki firmy Makita. Mam kilka modeli i szczerze polecam Ci tę firmę. Ma zdecydowanie lepsze opinie. Mnie jeszcze ani razu nie zawiodła i jestem pewien, że i Ty byłbyś zadowolony!

Jak chcesz kupić elektronarzędzia to je kupuj, ale tylko w sklepie z takimi narzędziami 😉. Będziesz miał pewność fachowego sprzętu.

OdpowiedzCytat
ametys92
 ametys92

Dzięki za wskazówkę! Sam nie wiem, czy zdecydowałbym się na zakup wkrętarki parkside 20v w sklepie lidl, nawet jeśli byłaby tam dostępna. Chyba tak jak mówisz, narzędzia trzeba kupować w sklepach, które oferują tylko narzędzia. Poczekam na jeszcze jakieś opinie dotyczące tego modelu parkside 20v

OdpowiedzCytat
kowaal
 kowaal

@ametys92 wiesz wszysko zależy od przeznaczenia. Opinie o wkrętarce parkside 20v są różne, bo każdy używał jej pewnie inaczej. Jasne ze warto dowiedzieć się jakie wkrętarka parkside 20v ma opinie, ale chyba najlepszy sposób żeby się dowiedzieć to samemu przetestować. A według mnie kupując narzędzia do własnego użytku nie ma znaczenia gdzie je kupisz. Czy to będzie lidl czy co innego. Trzeba zwrócić uwagę tylko na gwarancje i możliwość zwrotu haha 

OdpowiedzCytat
B.Miszczak
 B.Miszczak