zagłębiarka BOSCH g...
 

zagłębiarka BOSCH gks 190 czy MAKITA sp6000j ?  

 
mi3ci0_22
 mi3ci0_22

Potrzebuję kupić zagłębiarkę już bardziej profesjonalną. Znalazłem na stronie industrii dwie. Specyfika obu mi odpowiada, nie mogę sam zdecydować którą wybrać bosch czy makita? Może ktoś mi doradzić? 

Cytat
krasikz8
 krasikz8

Z mojego doświadczenia zastanawiając się czy wybrać zagłębiarkę bosch czy zagłębiarkę makita, poleciłbym wybrać bosch. Osobiście jej nie mam, ale ma brat. Zdarzało mi się jej używać, gdy była potrzeba. Przy pierwszym kontakcie zdziwiłem się jaka jest lekka. Zagłębiarka bosch na pewno wystarcza w remontach domowych, ja do tego używałem, a jak zagłębiarka makita? Tutaj niestety nie pomogę, nie miałem przyjemności używać, ale wiem że opinie o samej marce są bardzo fajne 😉 

OdpowiedzCytat
Andrzej Celiński
 Andrzej Celiński

Ja tylko powiem krótko: MAKITA. Od lat korzystam ze sprzętu. Mimo, że Bosch też ma całkiem dobre opinie, to ja nie chciałbym używać innej firmy. Czy zagłębiarka makita da radę? Na pewno kolego! Jestem pewien, że będziesz zadowolony! 

OdpowiedzCytat
Mikołaj
 Mikołaj

Co wybrać zagłębiarka bosch czy makita? @mi3ci0_22 piszesz, że potrzebujesz profesjonalnego sprzętu. To w takim razie stawiałbym na zagłębiarkę makita. Jej silnik ma super parametry, chodzi jak złoto. Prawda, że cenę ma wyższą niż zagłębiarka bosch, ale od kiedy za dobry sprzęt nie trzeba więcej zapłacić?

OdpowiedzCytat
franko_52
 franko_52

Witam, także uważam, że mając do wyboru zagłębiarkę bosch czy makite, postawiłbym na makite. Jeszcze dużo zależy jakie te profesjonalne zadania to będą. Ale tak jak przedmówca Mikołaj mówi, zazwyczaj za dobry sprzęt na lata musimy zapłacić więcej. 

OdpowiedzCytat