Husqvarna 555 opinie ??  

 
Kuba Radwan
 Kuba Radwan

Planuję zakup pilarki spalinowej Husqvarna 555. Cena i dane techniczne mnie przekonują. Ale jakieś opinie? Jak pilarka sprawdza się podczas codziennej pracy?

Cytat
0l3g
 0l3g

Ta kosmiczna cena Husqvarna 555 jest dla Ciebie przekonująca? wow Jak potrzebowałem kupić sobie w las piłę spalinową to wybrałem Makita ea 5000 p38d. Jestem z niej bardzo zadowolony. Świetnie się sprawdza.

OdpowiedzCytat
Zbigniew Zbig
 Zbigniew Zbig

Sam szukam informacji o tym modelu. Niestety gdzieś przeczytałem, że nie jest to najbardziej udany model i mimo, że dane techniczne husqvarna 555 ma dobre, to jest niestety mocno wadliwa. Ale może ktoś miał pecha i trafił na wadliwy model? No cóż, też sam chętnie poczytam jakie ta Husqvarna 555 ma opinie 😎 

OdpowiedzCytat
Stanislaw
 Stanislaw

Koledzy, a ja mam pytanie, co najważniejsze jest patrząc na dane techniczne. Przykładowo jak bym chciał wybrać Husqvarne 555 to co z tego, że inni mi napiszą na forum pozytywne opinie i same superlatywy o Husqvarne, jak ja wciąż nie będę wiedział w czym ta "cudowność tkwi ... Może dziwne pytanie, ale powiedzmy, że nie mam za dużo do czynienia z narzędziami spalinowymi.

OdpowiedzCytat
CortezJ
 CortezJ

@Kuba no jak dla mnie masz dobry plan na zakup 😎 Dane techniczne husqvarna 555 ma super! Co przekłada się następnie na prace. Opinie są różne, jak zawsze, ale myślę, że jak kupisz, nie będziesz zawiedziony. Ja sobie cenię. 

OdpowiedzCytat