młotowiertarka /fir...
 

młotowiertarka /firma Graphite/ jakieś opinie?  

 
Sławek Dobrzyński
 Sławek Dobrzyński

Muszę kupić młotowiertarkę i wybór padł na Graphite pro 59gp501. Przed zakupem chciałbym dowiedzieć się jakie ma opinie. Budżet mam dość oszczędny, a ten sprzęt do najtańszych niestety nie należy.

Cytat
Kuba Radwan
 Kuba Radwan

Ta młotowiertarka graphite pro działa dobrze. Jest tania, to prawda. Do tego jest funkcjonalna, łatwo się z nią pracuje. Dochodzi jeszcze pojemna walizka, długi kabel. Pozytywnie w mojej opinii. Pozdrawiam

OdpowiedzCytat
Zbigniew Zbig
 Zbigniew Zbig

Za takie same pieniądze kupisz sobie amerykańskiego DeWalta, a nie chińskie "narzędzia". Przy pracy nie będziesz czuł unoszącej się woni niskiej jakości materiałów. Jakość bez porównania!

OdpowiedzCytat
kryst33k
 kryst33k

Ja mam młotowiertarkę Graphite PRO 59GP501 i moje opinie są jak najbardziej za kupnem i poleceniem. Mam ją od jakiś dwóch lat już i sprawdza się. Może nie wykorzystuje jej codziennie po 5 h ale tez nie leży i nie zbiera kurzu przez cały rok 😉 😉 

OdpowiedzCytat
Michał Brzózka
 Michał Brzózka

Wahałem się przy zakupie właśnie między młotowiertarka graphite a hitachi. Wygrały opinie pozytywne za graphite. Używałem już kilka razy do tej pory, zawsze było ok. Chociaż już wiem po tym doświadczeniu, że jak bym miał kupować nową, to zdecydowałbym się na elektronarzędzia od producentów nie z Azji. 

OdpowiedzCytat