Kosa Stihl FS 240 - jakieś opinie ??  

 
Kazimierz
 Kazimierz

Cześć, czy możecie podzielić się ze mną tutaj swoimi odczuciami o Stihl FS 240 na forum ?? Chciałbym sobie kupić taką kosę spalinową. Cena bardzo wysoka, ale potrzebuje dobrej jakości narzędzia.

Cytat
Kamil Mościcki
 Kamil Mościcki

Bardzo faaaajna kosa spalinowa jest z tej Stihl fs 240. Opinie mam jak najbardziej pozytywne, używam jej w pracy, dość często. Świetnie radzi sobie z wysokimi trawami na łąkach i sadach, gdzie teren często jest nierówny. Stihl mamy zakupiony w pracy, na nim działam, ale prywatnie.. chyba byłoby mi szkoda tyle pieniędzy wydawać!

OdpowiedzCytat
Andrzej Celiński
 Andrzej Celiński

Co to za moda ustalać takie ceny? Może i kosa Stihl FS 240 opinie ma dobre, ale za tyle pieniędzy. No ja jestem w szoku. Żeby mi się to zwróciło to musiałbym chyba i sobie i sąsiadom kosić całe pola przez rok codziennie. Niewiarygodne! Zdajesz sobie sprawę, że kosa spalinowa stihl opinie ma dobre, ale nie jako jedyna? Na rynku jest też wiele innych, równie dobrych, a za wiele mniejsze pieniądze. Sprawdź sobie chociażby jakikolwiek model Makity. No ja nie wierzę, za niedługo to narzędzie będą droższe niż dom

OdpowiedzCytat
janus
 janus

No nie przesadzajmy, czasem warto zapłacić za dobry sprzęt. Przyznam, że cena kosy spalinowej stihl fs 240 jest wysoka, no ale panie ... opinie ma świetne. Może warto zainwestować i z przyjemnością kosić u siebie i sąsiadów? 🤣  Nie ma co pisać na forum stihl fs 240 takie drogie, o matko, matko, przegięcie ... Ja mam różnych firm narzędzia, przywiązany do jednej jedynej nie jestem i opinie mam różne. 

OdpowiedzCytat
MatiK
 MatiK

Używam kosy stihl fs 240 od kilku lat. Zakup jak dla mnie spoko. Opinie mam spoko. Jakość spoko. Ogólnie ja bym brał, jeżeli faktycznie masz zamiar często z niej korzystać. Działa elegancko!

OdpowiedzCytat
B.Miszczak
 B.Miszczak

Tutaj podkaszarka została fajnie zrecenzowana: https://remontujemysami.pl/stihl-fs-240-opinie-o-podkaszarce-czy-warto-w-nia-zainwestowac/

OdpowiedzCytat