Opinie o stihl ms 362  

 
magikPkF
 magikPkF

Pilarka stihl ms 362 - możecie napisać jakie macie z nią doświadczenia? Cena dość spora, a moja wiedza na jej temat tyle tylko co przeczytałem na stronie. 

Cytat
Stanislaw
 Stanislaw

Moje opinie Stihl MS 362 ma na najwyższym poziomie. Praca z tym narzędziem przebiega bardzo sprawnie! Pilarka się nie grzeje, nie jest w żaden sposób uciążliwa. Cena ms 362 dla jednych będzie wysoka dla innych niska, to zależy pod jakimi kryteriami na nią spojrzymy. Pozdrawiam

OdpowiedzCytat
Majster7
 Majster7

Pytanie jest tylko jedno @magikPkF do czego Ci potrzebna ta piła? Stihl ms 362 kosztuje sporo, ale płacimy za dobry sprzęt. Jeśli jednak wiesz już teraz, że pracować z nią będziesz sporadycznie, to wybierz inną, tańszą. Cena stihl zazwyczaj jest sporo większa od konkurencji, gdzie jakość jest dość porównywalna.

OdpowiedzCytat
Mirek Kot
 Mirek Kot

Jak dla mnie model słaby, u mnie ciągle coś było nie tak. Z doświadczenia mojego pilarka stihl ms 362 opinie nie wiem skąd ma takie pozytywne. Jak odradzam. Poszukaj czegoś innego.

OdpowiedzCytat
krasikz8
 krasikz8

Polecam Ci elektronarzędzia Dolmar. Moja ulubiona firma. Zawsze się sprawdza i zawsze jest ok! Pracuje ze spalinową pilarka łańcuchową Dolmar. Niestety nie pamiętam dokładnie modelu. Ale jest ona rewelacyjna jak dla mnie. Sprawdziłem sobie jaka jest cena Stihl MS 362 i mój Dolmar był na pewno tańszy, a jak dla mnie działa super!

OdpowiedzCytat
VenON
 VenON

Pilarka Stihl MS 362 opinie moje to kilka lat doświadczenia. Niezawodna i wytrzymała. Jeśli umiesz się obchodzić z pilarkami i o nie dbać, to problemów mieć nie będziesz i będzie Ci służyć na lata. 

OdpowiedzCytat