magnusson - klucze - opinie  

 
wujass
 wujass

Mam na oku klucze marki Magnusson. Jest w co inwestować? Dobry wybór? Macie opinie o nich albo o marce? 

Cytat
Wojtek Maślicki
 Wojtek Maślicki

Jak masz ochotę na chińszczyznę to śmiało hahah jak dla mnie nie to tragedia. Kumpel kupił sobie klucze Magnusson. Wymieniał już jakieś elementy (bo to był cały zestaw) kilka razy. Dobrze, że gwarancja działała jeszcze. Mówił, że nadają się tylko da patrzenia na nie. Opinie nie najlepsze! Popatrz sobie na firmę Wera lub klasycznie niezawodna Makita!

OdpowiedzCytat
Mirek Kot
 Mirek Kot

No pewnie! Jak nie masz co robić z pieniędzmi to kup sobie jakiś zestaw kluczy Magnusson. Opinie mają przecież taaaaakie dobre... HALO pobudka haha Gwarantuje Ci, że szybko wróciłbyś do poszukiwań nowych klucz, ale tym razem już Magnusson omijałbyś szerokim łukiem. To są klucze dobrze kolega wyżej napisał "tylko do patrzenia na nie". No niestety. 

OdpowiedzCytat
JakubWu
 JakubWu

O matko, kolejna naiwna osoba. Kiedy wreszcie ludzie poznają się na tym, że za niską cenę, nie kupi się dobrej jakości kluczy. A klucze magnusson opinie mają słabe, bo nie należą do tych dobrych. Otwórzcie oczy i rozejrzyjcie się za lepszym gatunkiem! Makita, Sata, Stanley - takie firmy się wybiera. Oczywiście jeżeli chcecie być zadowoleni z zakupu kluczy. 

OdpowiedzCytat
Adam
 Adam

A ja nie mogę się do końca zgodzić z tymi negatywnymi opiniami. Mam zestaw kluczy Magnusson i opinie nie najgorszą. Do prostych zadań sprawdzają się. Fakt, jeżeli ktoś szuka czegoś profesjonalnego, to może się przejechać na nich. @wujass w jakim celu szukasz kluczy? Jakieś konkrety?

OdpowiedzCytat