Wkrętarka WORX 20V ...
 

Wkrętarka WORX 20V opinie  

 
Wiesław Gil
 Wiesław Gil

Witam,

szukam osób, które używają narzędzi firmy Worx. Mam okazję kupić wkrętarkę po dobrej cenie. Niestety nie znam firmy, a nie chcę kupować kota w worku. Ktoś coś może mi pomóc? Każde opinie o narzędziach Worx mile widziane! 😊 Pozdrawiam!

Cytat
Stanislaw
 Stanislaw

Jakiej firmy? Pierwsze słyszę o takiej. Niestety nie pomogę, ale chętnie pośledzę wątek żeby dowiedzieć się jakie ten cały Worx ma opinie. 

Zastanawia mnie tylko fakt, czy warto jest inwestować w narzędziea, które są mało rozpowszechnione na rynku? No bo tak myślę, skoro narzędzia Worx opinii mają niewiele w internecie (teraz na szybko przejrzałem) to czy to kwestia naszego rynku, czy może coś z nimi nie tak lub istnieje jeszcze inny jakiś powód? 

OdpowiedzCytat
Franek
 Franek

@Wiesław ja mam wkrętarkę worx 20v. Opinie według mnie .. no muszę powiedzieć, że ma swoje plusy i minusy. Na pewno zdecydowanie jest poręczna w pracy. Jest lekka. Niestety nie wiem kto wymyślił, żeby wloty wentylacyjne umieścić tak, że idealnie osiada pył na silniku. Co na dłuższą metę może doprowadzić do uszkodzenia. Ja narzędzia worx kupowałem w Londynie ale już z kilka dobrych lat temu. Może od tamtej pory coś się zmieniło?

OdpowiedzCytat
Ryba2000
 Ryba2000

Akumulatorowa wkrętarka Worx z tego co się nie myslę dostępna jest w Obi. Ona tam kosztuje grosze! Nie wiem skąd chcesz kupić ją po tej "atrakcyjnej" cenie, ale jak dla mnie to ta pomarańczowa linia jest słaba. Opinie o narzędziach Worx są dobre, ale nie tej serii. 

OdpowiedzCytat
Kazimierz
 Kazimierz

Jakie opinie o worx mogę Ci powiedzieć? Unikaj jak ognia najlepiej, o tuż to! Miałem kiedyś tą ich wkrętarkę 20v. Opinie słyszałem, że super, fajnie działa, bla bla bla. Kupiłem, użyłem i wyrzuciłem. Po pierwsze tym się nie dało pracować, po drugie coś zaczęło się z niej dymić i zaczęła się porządnie grzać. Cóż ja mogę ci doradzić? Poszukaj innej wkrętarki!

OdpowiedzCytat
Andrzej Celiński
 Andrzej Celiński

@Kazimierz no i co Ty gadasz? Ja mam wkrętarkę worx i jeszcze pare innych elektronarzędzi. Wszystkie kupione za granicą. Moje opinie o wkrętarce: jest w porządku. Polecam. Nie kosztowała dużo, a można nią fajnie popracować. Mnie nie stać, żeby wydawać sobie na lewo i prawo na narzędzia. Ta była i w dobrej cenie i jest w dobrej jakości. 

OdpowiedzCytat
B.Miszczak
 B.Miszczak

Ten artykuł ma sporo opinie tego sprzętu: https://remontujemysami.pl/worx-opinie-o-narzedziach-i-firmie/

OdpowiedzCytat