odkurzacz parkside pnts 1500 c4  

 
Błażej Niem
 Błażej Niem

Chciałbym zapytać o opinie na temat odkurzacza firmy Parkside. Interesuje mnie dokładnie model pnts 1500 c4. Poleca ktoś czy lepiej szukać czegoś innego? Jakie są Wasze opinie o tym sprzęcie lub chociaż o firmie Parkside?

Cytat
elp0lak0
 elp0lak0

Jako chyba bardziej doświadczony kolega, pozwolę sobie napisać Ci tak, nie ma co oszczędzać. Od dawna używam już odkurzaczy i uważam, że tylko odkurzacze Makita, a do poważnych prac to tylko odkurzacze Festool. Odkurzacz parkside pnts 1500 c4 czy inne modele nie sprawdzą się prawie nigdy. Ich jakość nie jest aż tak zadawalająca niestety, chociaż rozumiem, że niższa cena może być kuszaca, ale moja opinia - chcesz być zadowolony? Kup droższy, ale PORZĄDNY sprzęt ;)

OdpowiedzCytat
mi3ci0_22
 mi3ci0_22

Witam Was, ja niestety nie wiem nic o odkurzaczach przemysłowych, tym bardziej już dokładnie o modelu odkurzacza pnts 1500 c4 firmy parkside. Chciałbym dlatego zapytać do czego się je wykorzystuje dokładnie, czy warto kupić? Jakieś opinie? Jestem ciekaw

OdpowiedzCytat
roberto_13
 roberto_13

@mi3ci0_22 takie odkurzacze przydają w mojej skromnej opinii przede wszystkim do zasysania drewna. Ogólnie stosuje się je w przemyśle, budownictwie. Tak samo pewnie i ten odkurzacz parkside pnts 1500 c4. Jeśli wykonujesz dużo prac gdzie są skrawki drewna, metali itp. to warto się w taki wyposażyć 😉

Co do firmy Parkside to opinie raczej pozytywne, chociaż wydaje mi się, że odkurzacz odkurzacz pnts 1500 c4 to bardziej do zadań lżejszych, przydomowych. 

OdpowiedzCytat
B.Miszczak
 B.Miszczak

Ciekawe opinie są na stronie, więc koniecznie zobacz na https://budujemysami.pl/parkside-co-to-za-firma-opinie-serwis/

OdpowiedzCytat