OPINIE spawarka parkside MIGOMAT  

 
luki_EmL
 luki_EmL

Jakieś opinie o spawarce firmy Parkside migomat? Polecacie to narzędzie do użytku czystko hobbistycznego? 

Cytat
B.Miszczak
 B.Miszczak

Spawarka Parkside Migomat ma swoje plusy. Jeśli to twój pierwszy zakup to warto spróbować. Opinie o Parkside nie są takie najgorsze. Nie jest to najlepsza spawarka, ale jak hobbystycznie, to powinna dać radę. Mam nadzieję, że pomogłem swoją opinią 🙂 

OdpowiedzCytat
Przemysław
 Przemysław

Ja kupiłem tę spawarkę parkside migomat w Lidlu. Podoba mi się, to że jest dość mała i nie waży aż tak dużo. Cena nie była wygórowana, ale ja także używam jej dość sporadycznie. Niestety chyba do częstszej i bardziej wymagającej pracy trzeba szukać innej spawarki. Fajne opinie ma firma Festool, sprawdź czy mają jakieś spawarki, bo tego nie wiem. 

OdpowiedzCytat
Majster7
 Majster7

Ze spawarka Parkside migomat jeszcze nie pracowałem, nie mogę doradzić dokładnie o samym narzędziu. Jednak o samej firmie Parkside juz mam wyrobioną opinie. Nie ma tragedi, ale cudownie też nie jest. Jeśli masz do wyboru lepszy jakościowo sprzęt i możesz sobie pozwolić na pewnie większy wydatek to nie ma co się zastanawiać! Spawarka Parkside migomat może nie spełniać oczekiwań niestety. Pozdrawiam

OdpowiedzCytat
Filip Fifi
 Filip Fifi

Spawarka jak spawarka, raczej wątpię, żeby używać jej codziennie. Opinie o spawarce migomat firmy Parkside są ok. Kolega szuka narzędzia do hobbistycznej pracy, więc po co ma przepłacać? Oczywiście na rynku jest cała masa lepszych i profesjonalniejszych spawarek niż spawarka parkside migomat, ale w mojej opinii nie ma co przepłacać. Spodoba się fajnie, będzie potrzebować lepszej, zawsze można sprzedać i kupić lepszą. Nie widzę problemu. 

OdpowiedzCytat
Adam
 Adam

@mlody_fifi_wwa ja nie rozumiem, po co kupować spawarkę parkside migomat skoro może nie być tą "najlepszą" dla osoby szukającej porady tutaj? Jak dla mnie nie ma sensu kupować sprzętu, do którego ma się wątpliwości, by zaraz po tym, zmieniać go. Już nie chodzi o samo wydawanie pieniędzy na marne, ale o czas. Ile trzeba go zmarnować? Skoro spawarka Parkside migomat ma opinie ok, ale nie najlepsze z tego co tutaj czytam, to moim zdaniem nie warto kupować narzędzi do których nie jest się przekonanym. 

OdpowiedzCytat
B.Miszczak
 B.Miszczak

Patrząc na ten artykuł to bym się zastanawiał: https://budujemysami.pl/parkside-co-to-za-firma-opinie-serwis/

OdpowiedzCytat