Piła Stihl ms 271  

 
Franek
 Franek

Podzielicie się ze mną jakie są piły Stihl 271? Jakie macie opinie?

Cytat
0l3g
 0l3g

Moje opinie ... Stihl MS 271 sprawdza się przy amatorskich zadaniach. Raczej bezawaryjna, przynajmniej dla mnie, bo niestety na forum Stihl MS 271 można spotkać wypowiedzi, że jednak się psuje. No ja z doświadczenia problemów nie miałem i mam nadzieję, że mieć nie będę 😉 

OdpowiedzCytat
Piotr Stolarz
 Piotr Stolarz

Żadne opinie, żadna cena nie namówią mnie do kupienia pily stihl. Kiedyś miałem jedną. Inny model, ale wciąż ta sama firma. Niestety zawiodłem się. Zmieniłem na piłę spalinową z Makity EA7901P60E (aż poszedłem sprawdzić dokładnie haha). Od momentu zmiany jest tylko lepiej. Każda praca to czysta przyjemność. 

OdpowiedzCytat
Błażej Niem
 Błażej Niem

Wydaje mi się, że każda osoba po używaniu jakiegokolwiek narzędzia będzie miał inne opinie. Szkoda, że nie ma jazdy próbnej jak w przypadku aut 🤣 🤣 . Na forum stihl ms 271 oczywiście ma różnorakie opinie. Sam chciałbym kupić jakąś nową piłę, ale ciężko się zorientować co tak naprawdę jest dobre.

OdpowiedzCytat
Kluchaa_02
 Kluchaa_02

Zobacz sobie ofertę Makita, zamiast zastanawiać się jakie stihl ma opinie i bezsensu przeglądać forum. Jestem pewien, że na pewno coś tam sobie znajdziesz, a nawet jestem pewien, że będziesz zadowolony z wyboru!

OdpowiedzCytat
Wojciech_72
 Wojciech_72

Opinie o stihl ms 271 mam pozytywne. Ja jej używam już od kilku sezonów. Zawsze działała poprawnie i dawała sobie radę z naprawdę grubym drzewem. Jak dla mnie wystarczająca. Jeszcze nie miałem potrzeby jej zmieniać.

OdpowiedzCytat
MurPhy4
 MurPhy4

No niestety tak to wygląda @Błażej, że co osoba to inne opinie. Masz rację na forum stihl ms 271 ma różnorakie opinie. Ciężko doszukać się prawdy.

OdpowiedzCytat
B.Miszczak
 B.Miszczak