Darmowa dostawa od 700 zł
Wysyłka w 24h
Leasing i płatność na raty

334 Wkrętak płaski 1.2 x 6.5 x 150 Wera

SKU: 05110010001
Dane techniczne

- ostrze płaskie 1,2 x 6,5 mm
- długość ostrza 150 mm
- długość rękojeści 105 mm
- średnica główki 6,0 mm

Zakres dostawy
Zakres dostawy:
69,00 zł brutto
Brak towaru na magazynie
Dostępność Wydłużony czas realizacji
Sprawdź ratę albo oblicz leasing dla firm

Wysokiej jakości wkrętak Kraftform. Wielokomponentowa rękojeść Kraftform zapewnia przyjemną i ergonomiczną pracę chroniąc dłoń przed powstawaniem pęcherzy i odcisków. Twarde strefy chwytu umożliwiają szybkie pokręcanie, miękkie strefy zapewniają przenoszenie wysokich momentów obrotowych. System wyszukiwania narzędzi „Take it easy" z oznaczeniem kolorystycznym rozmiarów ułatwia i przyspiesza odnajdywanie właściwego narzędzia. 6-kątny kołnierz zapobiegający staczaniu się narzędzia z miejsca pracy.


- Wkrętak do wkrętów z gniazdem płaskim Phillips
- Strefy twarde zapewniające szybkie pokręcanie, strefy miękkie umożliwiające przenoszenie wysokiego momentu obrotowego
- Z systemem wyszukiwania narzędzi "Take it easy": oznaczenie kolorystyczne rozmiaru
- Sześciokątny kołnierz zabezpiecza przed uciążliwym staczaniem się narzędzia
- Końcówka Lasertip zapewnia pewne osadzenie narzędzia we wkręcie


- Wkrętaki Kraftform – ergonomia, którą można uchwycić. Chronią dłoń oraz nadgarstek przed przeciążeniami, nawet podczas długotrwałej pracy. W połączeniu z dodatkowymi zaletami technicznymi i praktycznymi, takimi jak końcówka Lasertip zapewniająca pewne osadzenie narzędzia we wkręcie, uzyskuje się idealny wkrętak przeznaczony do ręcznych prac montażowych.
- Końcówka Lasertip zapobiega wyślizgiwaniu się wkrętów
- Każdemu przytrafiło się zapewne nie raz, że wkrętak wyślizgnął się z gniazda wkrętu podczas dokręcania bądź odkręcania, powodując czasami uszkodzenia powierzchni montowanego elementu czy wręcz obrażenia użytkownika. Końcówka wkrętaków Wera Lasertip posiada mikroskopijne rowki wypalane promieniem lasera, tworzące chropowatą powierzchnię, która dosłownie „wgry­za się" w gniazdo wkrętu. Dzięki temu przypadkowe wyślizgiwanie się z wkrętów to już przeszłość.
- Zogniskowany promień lasera wypala na powierzchni rowki o bardzo chropowatych krawędziach. Laserowa obróbka pozwala na uzyskanie twardości w miejscu nacięć wynoszącej około 1000 HV0,3. Wera Lasertip „wgryza się" w gniazdo wkrętu i zapobiega wyślizgiwaniu się narzędzia. Do wkrętów z wgłębieniem o następujących profilach: z rowkiem, Phillips, Pozidriv.


- Zredukowana siła nacisku
- Wera Lasertip zmniejsza wymagany nacisk i pozwala na przenoszenie większych sił. Montaż wkrętów jest bezpieczniejszy i wygodniejszy.


- Podstawowe założenie podczas projektowania rękojeści Kraftform, zgodnie z którym dłoń nadaje rękojeści jej kształt, obowiązuje niezmiennie do dnia dzisiejszego. Już w latach 60-tych firma Wera, wspólnie z uznanym na całym świecie instytutem badawczym Fraunhofer-Institut für Arbeitswirtschaft und Organisation, zaprojektowała rękojeść wkrętaka, którego kształt był dopasowany do kształtu dłoni. Po trwających kilka lat pracach rozwojowych firma Wera wprowadziła w roku 1968 rękojeść Kraftform na rynek. Od tego czasu rękojeść była optymalizowana w oparciu o nowe technologie, jednak jej sprawdzony kształt pozostał niezmieniony podobnie, jak kształt dłoni.
- Rozległa strefa styku rękojeści
- Rozległa strefa styku rękojeści z dłonią zapewnia większe tarcie w obrębie miękkich stref rękojeści, umożliwiając przenoszenie wysokich momentów obrotowych i zapobiegając powstawaniu odcisków w kontakcie z kantami.
- Twarde elementy materiału rękojeści pozwalają na szybkie pokręcanie bez ryzyka „przyklejania się" dłoni do rękojeści. Obszerne strefy z twardego tworzywa rozmieszczone wokół rękojeści z łatwością przesuwają się po skórze dłoni.
- Sześciokątny kołnierz zabezpiecza przed uciążliwym staczaniem się narzędzia z miejsca pracy. Koniec z szukaniem narzędzia, które spadło na podłogę.
- Wkrętaki z oznaczeniem „Take it easy" ułatwiającym wyszukiwanie narzędzi: z oznaczeniem kolorystycznym profilów i rozmiarów.

Więcej informacji
Cena 69,00 zł
Dane techniczne

- ostrze płaskie 1,2 x 6,5 mm
- długość ostrza 150 mm
- długość rękojeści 105 mm
- średnica główki 6,0 mm

Producent Wera
Zakres dostawy Zakres dostawy: