KALKULATOR  RAT

Wiha

W 1939 roku w niemieckim mieście Wuppertal Willi Hahna założył firmę produkcyjną, której nazwa została stworzona od jego inicjałów. Przez kilka pierwszych lat działalności, Wiha zajmowała się produkcją nakrętek i śrub. Stopniowo jednak rozbudowywałą swoją ofertę, dokładając do niej narzędzia ręczne i akcesoria dynamometryczne. Dobrze zorganizowana sieć dystrybucji Wiha, opinie klientów i kompleksowy asortyment pozwolił firmie stać się ważnym graczem na międzynarodowej arenie. Przedstawicielstwa Wiha powstały najpierw w USA, a następnie w wielu miejscach w Europie. Szybko narzędzia Wiha można było dostać także w Polsce, gdzie nadal cieszą się uznaniem i rosnącą popularnością.

Wiha - katalog i najpopularniejsze narzędzia 

W katalogu tego producenta znajduje się ponad 3500 produktów, z których większość to narzędzia ręczne. Poza standardowymi narzędziami warsztatowymi jak młotk, czy szczypce, na uwagę zasługują komplety narzędzi Wiha. Zestaw wkrętaków w obszernych torbach to jeden z najpopularniejszych produktów Wiha. Dobrymi opiniami cieszą się też trwałe bity do wkrętarek o różnych przekrojach i narzędzia dynamometryczne do montażu precyzyjnego.

Dla kogo przeznaczone są narzędzia Wiha?

Narzędzia Wiha przeznaczone są przede wszystkim dla zakładów produkcyjnych i serwisów. Sprawdzą się wszędzie, gdzie potrzebna jest precyzja. Producent, poza standardowym przeznaczeniem narzędzi, proponuje także rozwiązania dla konkretnych grup odbiorców. Należą do nich narzędzia dla elektryków, wyposażone w dodatkowe izolacje i zabezpieczone przeciwporażeniowo. Także modelarze znajdą w katalogu odpowiednie do swoich prac narzędzia Wiha. Opinie od tego grona odbiorców potwierdzają precyzję wykonania akcesoriów. Ostatnią grupą, z myślą o której projektuje się narzędzia, są majsterkowicze. 

1 elementu

na stronę
Zobacz jako Lista Siatka
  1. Szczypce Inomic (tnące boczne ) VDE Z 06 0 16 160

    Wydłużony czas realizacji

1 elementu

na stronę
Zobacz jako Lista Siatka