Darmowa dostawa od 700 zł
Wysyłka w 24h
Leasing i płatność na raty

Miary i taśmy miernicze

Produkty 1-32 z 166

Ustaw kierunek malejący
na stronę
Strona
na stronę

Podczas wykonywania prac budowlanych, remontowych, czy w czasie pracy z drewnem, dokonywanie dokładnych pomiarów ma ogromne znaczenie i wpływa na efekt końcowy naszych starań. Warto więc wyposażyć skrzynkę z narzędziami w akcesoria miernicze, dzięki którym szybko i sprawnie zmierzymy każdy materiał
W ofercie naszego sklepu znajdziesz wiele rozwiązań, które ułatwią pracę i sprawią, że będzie wykonana dokładnie i starannie.

Różnego rodzaju miary i taśmy miernicze, które oferujemy, wykonane są z wysokiej jakości materiałów, dzięki czemu są nie tylko funkcjonalne, ale również solidne, trwałe i odporne na ścieranie. Z powodzeniem posłużą więc przez długi czas, ułatwiając precyzyjny odczyt pomiarów. 

Taśma miernicza, którą szybko i łatwo możemy zwinąć do niewielkich rozmiarów, to przydatny gadżet, który sprawdzi się w każdej sytuacji. W naszej ofercie taśmy dostępne są w wielu różnych wariantach. Jednym z nich jest taśma samoprzylepna. To doskonałe rozwiązanie dla osób, które pracują w pojedynkę, a jednocześnie chcą zadbać o dokładne dokonanie pomiaru. Taśma samoprzylepna nie wymaga bowiem przytrzymywania przy krawędzi mierzonych przedmiotów.

Kolejną propozycją, jaką mamy dla naszych klientów, jest metalowa taśma miernicza, która w ofercie naszego sklepu dostępna jest w wielu różnych długościach. Metalowe taśmy miernicze są niezwykle trwałe i sprawdzają się zarówno podczas dokonywania pomiarów wewnątrz pomieszczeń, jak i na zewnątrz.

Co ważne, wszystkie oferowane przez nas taśmy miernicze są dostępne w bardzo dobrych, przystępnych cenach, co jest ich dodatkowym atutem.