KALKULATOR  RAT

Fein

Działalność firmy Fein ma już ponad 150-letnią tradycję. Została założona w Niemczech w 1867 roku i początkowo zajmowała się tworzeniem aparatury fizycznej i elektrycznej. Jednak punktem zwrotnym jest rok 1895, kiedy w warsztatach Fein opracowano pierwszą na świecie wiertarkę elektryczną. Od tamtej pory narzędzia Fein to w głównej mierze ręczne sprzęty wspierające przemysł.

Przez lata działalności inżynierowie Fein pokonywali wszystkie ograniczenia w dziedzinie produkcji narzędzi. Walka o doskonałość doprowadziła firmę do grona liderów w swojej branży. W kilkudziesięciu krajach na świecie sprzedawane i serwisowane są narzędzia Fein. Polska od lat jest jednym z nich.

Katalog i zastosowanie narzędzi Fein

Narzędzia Fein to przede wszystkim ręczne elektronarzędzia, wykorzystywane w przemyśle. Należą do nich urządzenia do cięcia, czy szlifowania o wielu rozmiarach i formach. Dobre opinie zbierają specjalistyczne szlifierki wysokoczęstotliwościowe do specjalistycznych prac oraz szlifierki oscylacyjne. W katalogu produktów znajdują się także urządzenia do obróbki blach, frezarki, czy akcesoria do wspomnianych narzędzi  Można też zamówić części wymienne do większości elektronarzędzi.

Zastosowanie narzędzi Fein

Pomarańczowe obudowy z logo Fein można spotkać w zakładach ślusarskich, stolarskich albo na wyposażeniu ekip budowlanych. Sprawdzają się też na wyposażeniu domowych skrzynek narzędziowych. Elektronarzędzia z logo Fein to gwarancja jakości. Nic dziwnego, że sięga po nie sporo firm specjalistycznych i warsztatów rzemieślniczych. Promocje na asortyment skłaniają do zakupu także prywatnych użytkowników. Wpływa na to także wieloletnia gwarancja, którą można dodatkowo przedłużyć.

Produkty 11

na stronę
Zobacz jako Lista Siatka
 1. Akumulatorowa wkrętarka udarowa ASCD 18-300 W2 Fein
  W magazynie
 2. WSG7-125 Szlifierka kątowa 7226560000
  W magazynie
 3. Akumulatorowe gwintownica do M 10 AGWP 10 Fein

  Wydłużony czas realizacji
 4. Wiertarka (akumulatorowa) do 13 mm ABOP 13-2 Select Fein

  Wydłużony czas realizacji
 5. FEIN KBU 110-4 M – wiertarka rdzeniowa

  Wydłużony czas realizacji
 6. FEIN MultiMaster Top Extra Narzędzie oscylacyjne - 350 W Fein

  Wydłużony czas realizacji
 7. Płytka ścierna z rzepem płaska 2szt Fein StarLock

  Wydłużony czas realizacji
 8. Płytka ścierna z rzepem z otworami 2szt Fein StarLock
  W magazynie
 9. WPO14-25E Zestaw startowy do obróbki stali szlachetnej WPO 14-25 E Fein
  W magazynie
 10. Asse636 Wkrętarka uniwersalna ASse 636 Fein
  W magazynie
 11. Akumulatorowa pilarka tarczowa 10,8 V (12 V Max) HS301DZ Makita
  W magazynie

Produkty 11

na stronę
Zobacz jako Lista Siatka