Darmowa dostawa od 700 zł
Wysyłka w 24h
Leasing i płatność na raty

Gwoździe do gwoździarki

Produkty 1-32 z 124

Ustaw kierunek malejący
na stronę
Strona
na stronę

Gwoździarka pneumatyczna lub elektryczna to poręczny sprzęt, który służy do wbijania gwoździ w tapicerki i drewno. Wewnątrz znajduje się listwa lub taśma z gwoździami. Gwoździarki pneumatyczne pozwalają też na przebijanie murów. Takie gwoździe do betonu powinny być szczególnie wytrzymałe, dlatego warto szukać dedykowanych specjalnie do gwoździarek pneumatycznych.

Gwoździe mogą być naciągnięte na bęben lub łączone papierem. Niektóre takie systemy nadają się do wielu różnych gwoździarek, a inne trzeba dobierać bezpośrednio pod określony model. W takim zestawie może być od ok. 1 do 15 tys. gwoździ do mocowania papy czy meblarstwa.

Gwoździarka to dobra alternatywa dla tradycyjnego wbijania gwoździ wszędzie tam, gdzie jest ich bardzo dużo. Wymaga użycia mniejszej siły i zabiera mniej czasu, niż korzystanie ze zwykłego młotka czy gwoździ.

Dobrej klasy gwoździarki pneumatyczne mogą być wykorzystywane bez przerwy, co ułatwia pracę. Zależnie od wybranego ustawienia, uwalniają gwoździe co jakiś czas lub po wciśnięciu przycisku. Ta pierwsza możliwość pozwala w znacznym stopniu zautomatyzować ten proces. 

Na rynku są też dostępne zszywaczo-gwoździarki, gwoździarki dekarskie i inne rodzaje gwoździarek dla poszczególnych branż. W tym dziale znaleźć można gwoździe do gwoździarek pneumatycznych, do przybijania papy i wielu innych zastosowań. Można też dobierać średnicę i długość gwoździ do konkretnych zastosowań, zależnie od planowanego efektu.