Pilniki taśmowe

Przy wielu precyzyjnych pracach szlifierskich niezastąpionym urządzeniem okazuje się pilnik elektryczny taśmowy. Urządzenie przypomina szlifierki taśmowe, jednak charakteryzuje się wąskim ramieniem i mniejszą ergonomiczną budową. Dzięki temu z pomocą pilnika taśmowego można realizować prace w wąskich miejscach. Urządzenia wyposażone w odpowiednie pasy ścierne mogą służyć do obróbki drewna, metalu, gipsu, płytek ceramicznych, a także tworzyw sztucznych.

 

Pilnik taśmowy - rodzaje

Cena pilnika taśmowego nie jest najważniejszym kryterium wyboru. Ważniejsza jest funkcjonalność tego urządzenia. W związku z tym wybierając pilnik elektryczny taśmowy lub pneumatyczny, warto zwrócić uwagę na moc urządzenia i jego konstrukcję. 

 

W asortymencie tej grupy produktów znajdują się pilniki taśmowe w kilku wariantach. Do najpopularniejszych typów należą urządzenia wyposażone w wydłużone ramię, które umożliwia pracę w trudnych warunkach. W tych wariantach  przystawka pilnika taśmowego jest łatwa do wymiany i można bez trudu założyć nową taśmę, nawet w ciasnych i niewygodnych przestrzeniach.


Wśród pozostałych produktów znajduje się pilnik taśmowy w wersji stacjonarnej, połączony ze szlifierką stołową. Można sięgnąć także po pilnik elektryczny taśmowy z szerokim pasem szlifującym, przypominający szlifierkę taśmową. Wszystkie urządzenia pochodzą od sprawdzonych producentów i nadają się zarówno do obróbki metali, jak i drewna. Osoby, które chcą się dowiedzieć jak szlifować drewno, odsyłamy do naszego bloga.

Produkty 10

na stronę
Zobacz jako Lista Siatka
 1. Szlifierka do metalu LBR 1506VRA 282499 FLEX
  W magazynie
 2. BS175 Uniwersalna szlifierka taśmowa Metabo BS 175 500 W
  W magazynie
 3. BAE75 Elektroniczna szlifierka taśmowa Metabo BAE 75 1010 W
  W magazynie
 4. BF10-280E Pilnikarka FEIN BF 10-280 E
  W magazynie
 5. BF10-280E Pilnikarka FEIN Zestaw startowy BF 10-280 E Set
  W magazynie
 6. Pilnik elektryczny z funkcją Cyclonic Black&Decker KA900E
  W magazynie
 7. BFE9-90 set Elektroniczny pilnik taśmowy 900 W Metabo BFE 9-90 set
  W magazynie
 8. BFE9-90 Elektroniczny pilnik taśmowy 900 W Metabo BFE 9-90
  W magazynie
 9. Szlifierka taśmowa Makita 9032
  W magazynie
 10. Szlifierka taśmowa Makita 9031
  W magazynie

Produkty 10

na stronę
Zobacz jako Lista Siatka