Darmowa dostawa od 700 zł
Wysyłka w 24h
Leasing i płatność na raty

Pilniki taśmowe

Produkty 15

Ustaw kierunek malejący
na stronę
na stronę

Przy wielu precyzyjnych pracach szlifierskich niezastąpionym urządzeniem okazuje się pilnik elektryczny taśmowy. Urządzenie przypomina szlifierki taśmowe, jednak charakteryzuje się wąskim ramieniem i mniejszą ergonomiczną budową. Dzięki temu z pomocą pilnika taśmowego można realizować prace w wąskich miejscach. Urządzenia wyposażone w odpowiednie pasy ścierne mogą służyć do obróbki drewna, metalu, gipsu, płytek ceramicznych, a także tworzyw sztucznych.

 

Pilnik taśmowy - rodzaje

Cena pilnika taśmowego nie jest najważniejszym kryterium wyboru. Ważniejsza jest funkcjonalność tego urządzenia. W związku z tym wybierając pilnik elektryczny taśmowy lub pneumatyczny, warto zwrócić uwagę na moc urządzenia i jego konstrukcję. 

 

W asortymencie tej grupy produktów znajdują się pilniki taśmowe w kilku wariantach. Do najpopularniejszych typów należą urządzenia wyposażone w wydłużone ramię, które umożliwia pracę w trudnych warunkach. W tych wariantach  przystawka pilnika taśmowego jest łatwa do wymiany i można bez trudu założyć nową taśmę, nawet w ciasnych i niewygodnych przestrzeniach.


Wśród pozostałych produktów znajduje się pilnik taśmowy w wersji stacjonarnej, połączony ze szlifierką stołową. Można sięgnąć także po pilnik elektryczny taśmowy z szerokim pasem szlifującym, przypominający szlifierkę taśmową. Wszystkie urządzenia pochodzą od sprawdzonych producentów i nadają się zarówno do obróbki metali, jak i drewna. Osoby, które chcą się dowiedzieć jak szlifować drewno, odsyłamy do naszego bloga.