Darmowa dostawa od 700 zł
Wysyłka w 24h
Leasing i płatność na raty

Kredy traserskie

Nie możemy odnaleźć pasujących produktów do zaznaczenia.

Podczas wykonywania prac budowlanych, remontowych czy naprawczych, często stajemy przed koniecznością zaznaczenia linii cięcia lub łączenia na materiale. Wykonanie go tradycyjną kredą szkolną nie zdaje rezultatu, podobnie jest w przypadku pisaków, ołówków oraz innych akcesoriów piśmienniczych. Warto więc wyposażyć się w profesjonalne rozwiązania, dzięki którym narysowane przez nas linie i punkty będą doskonale widoczne, odporne na ścieranie oraz zmycie.

Jedną z propozycji, którą mamy dla naszych klientów, jest kreda traserska. To specjalny rodzaj kredy, która zawiera w sobie składniki, dzięki którym nie ściera się szybko i nie znika po kontakcie z wodą. Poza węglanem wapnia oraz pigmentami, w skład kredy traserskiej wchodzą np. specjalne oleje, które gwarantują jej wytrzymałość i trwałość wykonanych rysunków. Kreda traserska może mieć postać przypominającą tradycyjne kredy wykorzystywane do pisania po tablicy, jak i być dostępna w praktycznej buteleczce.

Naszym klientom oferujemy kredy traserskie przeznaczone do wykonywania rysunków na różnych rodzajach materiałów: drewnie, metalu, betonie oraz innych materiałach budowlanych. Wszystkie kredy charakteryzują się doskonałą odpornością na czynniki atmosferyczne oraz na złamania. Dostępne są w szerokiej gamie kolorów, które charakteryzuje dobra widoczność. Dzięki temu każdy z naszych klientów może znaleźć produkt, który będzie spełniał wszystkie jego oczekiwania. Co ważne, wszystkie kredy dostępne są w atrakcyjnych, przystępnych cenach.