Kredy traserskie

Podczas wykonywania prac budowlanych, remontowych czy naprawczych, często stajemy przed koniecznością zaznaczenia linii cięcia lub łączenia na materiale. Wykonanie go tradycyjną kredą szkolną nie zdaje rezultatu, podobnie jest w przypadku pisaków, ołówków oraz innych akcesoriów piśmienniczych. Warto więc wyposażyć się w profesjonalne rozwiązania, dzięki którym narysowane przez nas linie i punkty będą doskonale widoczne, odporne na ścieranie oraz zmycie.

Jedną z propozycji, którą mamy dla naszych klientów, jest kreda traserska. To specjalny rodzaj kredy, która zawiera w sobie składniki, dzięki którym nie ściera się szybko i nie znika po kontakcie z wodą. Poza węglanem wapnia oraz pigmentami, w skład kredy traserskiej wchodzą np. specjalne oleje, które gwarantują jej wytrzymałość i trwałość wykonanych rysunków. Kreda traserska może mieć postać przypominającą tradycyjne kredy wykorzystywane do pisania po tablicy, jak i być dostępna w praktycznej buteleczce.

Naszym klientom oferujemy kredy traserskie przeznaczone do wykonywania rysunków na różnych rodzajach materiałów: drewnie, metalu, betonie oraz innych materiałach budowlanych. Wszystkie kredy charakteryzują się doskonałą odpornością na czynniki atmosferyczne oraz na złamania. Dostępne są w szerokiej gamie kolorów, które charakteryzuje dobra widoczność. Dzięki temu każdy z naszych klientów może znaleźć produkt, który będzie spełniał wszystkie jego oczekiwania. Co ważne, wszystkie kredy dostępne są w atrakcyjnych, przystępnych cenach.

Nie możemy odnaleźć pasujących produktów do zaznaczenia.