Darmowa dostawa od 700 zł
Wysyłka w 24h
Leasing i płatność na raty

Gwintownice

Produkty 1-32 z 42

Ustaw kierunek malejący
na stronę
Strona
na stronę

Instalacje hydrauliczne wymagają precyzji wykonania i dokładności. Tylko wtedy uda nam się uzyskać szczelność wszystkich połączeń rur. Dlatego też warto wyposażyć się w odpowiednie akcesoria, które pozwolą nam na wykonanie prostych i dokładnych gwintów.
Podstawowym narzędziem, które powinniśmy posiadać, jest gwintownica do rur. Dlatego też zadbaliśmy o to, by w naszym sklepie dostępny był szeroki wybór gwintownic w wielu różnych wariantach i wymiarach.

Gwintownica do rur to narzędzie, które służy do wykonywania nacięć na powierzchni rur oraz wewnątrz nakrętek. Dzięki temu możliwe jest stworzenie idealnie pasujących do siebie gwintów pozwalających na szczelne i solidne połączenie ze sobą poszczególnych elementów instalacji. 

Gwintownice to narzędzia, które występują w dwóch podstawowych wariantach. Pierwszym z nich jest gwintownica ręczna, która wymaga od nas samodzielnego wykonywania nacięć w rurach z wykorzystaniem siły własnych mięśni. Dzięki ostrym narzynkom, w które jest wyposażona, nie jest to trudnym zadaniem. Drugim rodzajem jest gwintownica elektryczna. To rozwiązanie, które doskonale sprawdzi się w przypadku, gdy mamy do czynienia z koniecznością wykonania dużej ilości gwintów. Dzięki niej możemy pracować sprawniej i bardziej efektywnie.

Zarówno gwintownice ręczne, jak i elektryczne dostępne w naszym sklepie, to produkty czołowych marek, które wykonane są z materiałów najwyższej jakości. Są ergonomiczne, solidne i trwałe, dzięki czemu praca z ich wykorzystaniem przebiega sprawnie i jest precyzyjna. Warto wspomnieć również o tym, że gwintownice, które oferujemy, dostępne są w atrakcyjnej, przystępnej cenie.