Darmowa dostawa od 700 zł
Wysyłka w 24h
Leasing i płatność na raty

Szlifierki akumulatorowe

Produkty 1-32 z 79

Ustaw kierunek malejący
na stronę
Strona
na stronę

Dobra szlifierka kątowa akumulatorowa to produkt, który można użyć do wielu prac. W zależności od rodzaju tarczy może służyć do cięcia, szlifowania lub polerowania. Szlifierka kątowa akumulatorowa z akumulatorem sprawdzi się podczas pracy ze stalą, tworzywami sztucznymi, drewnem, a także innymi materiałami budowlanymi. Wpływa to na niezwykłą uniwersalność i funkcjonalność tego urządzenia.

 

W każdym warsztacie i skrzyni narzędziowej przyda się szlifierka kątowa akumulatorowa. Opinie o urządzeniach akumulatorowych często wytykały im słabą moc. Jednak każda nowoczesna szlifierka kątowa akumulatorowa z akumulatorem może pochwalić mocą na podobnym poziomie, co narzędzia zasilane prądem sieciowym. Dzięki niewielkim wymiarom i brakowi przewodu elektrycznego mini szlifierka kątowa akumulatorowa zda egzamin w trudnych warunkach. 

 

Szlifierka kątowa akumulatorowa - jak wybrać?

Z uwagi na uniwersalne zastosowanie, szlifierka kątowa akumulatorowa dostępna jest w wielu wariantach. Żeby wybrać odpowiedni sprzęt warto zastanowić się, do czego będzie stosowany. Do najważniejszych parametrów należy moc urządzenia i ilość obrotów na minutę. W przypadku uniwersalnych zadań sprawdzi się szlifierka kątowa akumulatorowa z regulacją obrotów.


Mini szlifierka kątowa akumulatorowa to produkt, który pomoże głównie w pracach blacharskich. Sprawdzi się w miejscach, gdzie brakuje miejsca, a komfort pracy jest ograniczony. Niewielkie rozmiary i waga, jakimi charakteryzuje się mini szlifierka akumulatorowa sprawiają, że można nią wykonywać także prace w niekomfortowych wymuszonych pozycjach.