Darmowa dostawa od 700 zł
Wysyłka w 24h
Leasing i płatność na raty

Kerg

Produkty 6

Ustaw kierunek malejący
na stronę
na stronę

Marka Kerg to linia produktów tworzonych przez polskiego producenta firmę ACAR. W ciągu prawie trzydziestu lat działalności, firma dała się poznać jako solidny i profesjonalny producent sprzętu elektrycznego. Stały rozwój i rozszerzanie działalności między innymi przez wprowadzenie marki Kerg doprowadziły do tego, że firma jest największym producentem w swojej branży w Polsce. Obecnie zatrudnia kilkadziesiąt osób w dwóch oddziałach na terenie naszego kraju. Ułatwia to serwisowanie produktów, a także realizację napraw i wymian w ramach gwarancji producenta.

Produkty Kerg - katalog i zastosowanie

Linia produktów Kerg została stworzona po to, żeby wprowadzić na rynek profesjonalne narzędzia wspomagające ekipy serwisowe i prace warsztatowe. W dużej mierze są to narzędzia i urządzenia zabezpieczające przed przepięciami oraz wyroby oświetleniowe. W sklepie Industria24 można trafić na liczne promocje na profesjonalny asortyment oświetleniowy Kerg.

Przedłużacze Kerg 

Dobre opinie zbierają przede wszystkim trwałe przedłużacze Kerg, wytrzymujące pracę urządzeń o sporej mocy. Podzielone są na trzy linie, które zależne są od zastosowania sprzętu. Przedłużacze ogrodowe o charakterystycznym pomarańczowym kolorze sprawdzą się do prac wokół domu i dedykowane są prywatnym użytkownikom. Przedłużacze bębnowe kerg mają bardzo uniwersalne zastosowanie i sprawdzą się w warsztatach, garażach czy podczas prac remontowych. Dla profesjonalistów przygotowano linię przedłużaczy IP44, które są zabezpieczone przed przedostawaniem się do wewnątrz zanieczyszczeń oraz wilgoci. Dzięki temu mogą znaleźć się na wyposażeniu ekip serwisowych pracujących w najtrudniejszych warunkach.