KALKULATOR  RAT

Kerg

Marka Kerg to linia produktów tworzonych przez polskiego producenta firmę ACAR. W ciągu prawie trzydziestu lat działalności, firma dała się poznać jako solidny i profesjonalny producent sprzętu elektrycznego. Stały rozwój i rozszerzanie działalności między innymi przez wprowadzenie marki Kerg doprowadziły do tego, że firma jest największym producentem w swojej branży w Polsce. Obecnie zatrudnia kilkadziesiąt osób w dwóch oddziałach na terenie naszego kraju. Ułatwia to serwisowanie produktów, a także realizację napraw i wymian w ramach gwarancji producenta.

Produkty Kerg - katalog i zastosowanie

Linia produktów Kerg została stworzona po to, żeby wprowadzić na rynek profesjonalne narzędzia wspomagające ekipy serwisowe i prace warsztatowe. W dużej mierze są to narzędzia i urządzenia zabezpieczające przed przepięciami oraz wyroby oświetleniowe. W sklepie Industria24 można trafić na liczne promocje na profesjonalny asortyment oświetleniowy Kerg.

Przedłużacze Kerg 

Dobre opinie zbierają przede wszystkim trwałe przedłużacze Kerg, wytrzymujące pracę urządzeń o sporej mocy. Podzielone są na trzy linie, które zależne są od zastosowania sprzętu. Przedłużacze ogrodowe o charakterystycznym pomarańczowym kolorze sprawdzą się do prac wokół domu i dedykowane są prywatnym użytkownikom. Przedłużacze bębnowe kerg mają bardzo uniwersalne zastosowanie i sprawdzą się w warsztatach, garażach czy podczas prac remontowych. Dla profesjonalistów przygotowano linię przedłużaczy IP44, które są zabezpieczone przed przedostawaniem się do wewnątrz zanieczyszczeń oraz wilgoci. Dzięki temu mogą znaleźć się na wyposażeniu ekip serwisowych pracujących w najtrudniejszych warunkach. 

Produkty 6

na stronę
Zobacz jako Lista Siatka
 1. KERG Przedł.30M 3G2,5 H07BQ-F 250V na bębnie niebieski - W2163
  W magazynie
 2. KERG Przedł. KERG 3G1.5 30M NIEBIESKI H07BQF PL - W2170
  W magazynie
 3. KERG Przedł.30M 3G1,5 H07BQ-F 250V na bębnie niebieski - W2180
  W magazynie
 4. KERG Przedł. KERG 3G1.5 40M CZARNY H05RRF PL
  W magazynie
 5. KERG Przedł.50M 3G1,5 H05RR-F 250V na bębnie czarny - W2241
  W magazynie
 6. KERG Przedł.30M 3G1,5 H05RR-F 250V na bębnie czarny - W2245
  W magazynie

Produkty 6

na stronę
Zobacz jako Lista Siatka