Wykrywacze

Podczas generalnych, jak i mniejszych remontów, ważne jest, aby wiercąc dziurę lub decydując się na burzenie ściany, wiedzieć, gdzie znajdują się wszelkie przewody, rury grzewcze i wodociągowe czy zbrojenia. Pomaga w tym wykrywacz budowlany. 

Dobre wykrywacze potrafią ostrzec przed przewodami pod napięciem, dzięki systemowi wykrywania pól elektrycznych, co znacznie zwiększa bezpieczeństwo pracy. Dzięki pomiarowi głębokości nie dopuszczamy do uszkodzeń instalacji znajdującej się pod tynkiem czy perforacji rury. Nawiercenie prętów zbrojeniowych czy dźwigarów też jest łatwiejsze z wykrywaczem budowlanym, podczas wiercenia i montowania w betonie. Skutecznie chroni też przed trafieniem na rury kanalizacyjne czy gazowe. 

Wykrywacz budowlany posiada parę trybów skanowania (napięcia, przewodów, głębokości, rodzaju metalu) i jest zasilany na baterie. Obsługa jest banalnie prosta, urządzenie kalibruje się samo, zaraz po włączeniu, a w razie wykrycia czegoś daje wizualne i dźwiękowe sygnały. Kupując wykrywacz na budowę, należy pamiętać, że to tak naprawdę inwestycja i redukcja ewentualnych kosztów związanych z pracochłonnymi naprawami i szpecącymi otworami. Najlepsze wykrywacze można znaleźć w naszym sklepie – zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

Produkty 7

na stronę
Zobacz jako Lista Siatka
 1. D-TECT120 Wykrywacz z 4 bateriami (AA)
  W magazynie
 2. Dalmierz laserowy GLM 120 C Bosch
  W magazynie
 3. D-TECT120 Wykrywacz 10,8V/12V L-Boxx
  W magazynie
 4. Pirometr wykrywacz utraty ciepła TLD100 Black&Decker
  W magazynie
 5. CD100 Detektor - wykrywacz gazu Ridgid CD-100
  W magazynie
 6. GMS120 Wykrywacz Bosch GMS 120 Professional 0601081000
  W magazynie
 7. D-Tect150 Wykrywacz Bosch D-Tect 150 Professional
  W magazynie

Produkty 7

na stronę
Zobacz jako Lista Siatka