Darmowa dostawa od 700 zł
Wysyłka w 24h
Leasing i płatność na raty

Wykrywacze

Produkty 18

Ustaw kierunek malejący
na stronę
na stronę

Podczas generalnych, jak i mniejszych remontów, ważne jest, aby wiercąc dziurę lub decydując się na burzenie ściany, wiedzieć, gdzie znajdują się wszelkie przewody, rury grzewcze i wodociągowe czy zbrojenia. Pomaga w tym wykrywacz budowlany. 

Dobre wykrywacze potrafią ostrzec przed przewodami pod napięciem, dzięki systemowi wykrywania pól elektrycznych, co znacznie zwiększa bezpieczeństwo pracy. Dzięki pomiarowi głębokości nie dopuszczamy do uszkodzeń instalacji znajdującej się pod tynkiem czy perforacji rury. Nawiercenie prętów zbrojeniowych czy dźwigarów też jest łatwiejsze z wykrywaczem budowlanym, podczas wiercenia i montowania w betonie. Skutecznie chroni też przed trafieniem na rury kanalizacyjne czy gazowe. 

Wykrywacz budowlany posiada parę trybów skanowania (napięcia, przewodów, głębokości, rodzaju metalu) i jest zasilany na baterie. Obsługa jest banalnie prosta, urządzenie kalibruje się samo, zaraz po włączeniu, a w razie wykrycia czegoś daje wizualne i dźwiękowe sygnały. Kupując wykrywacz na budowę, należy pamiętać, że to tak naprawdę inwestycja i redukcja ewentualnych kosztów związanych z pracochłonnymi naprawami i szpecącymi otworami. Najlepsze wykrywacze można znaleźć w naszym sklepie – zapraszamy do zapoznania się z ofertą.