Darmowa dostawa od 700 zł
Wysyłka w 24h
Leasing i płatność na raty

Rękawice robocze

Produkty 1-32 z 55

Ustaw kierunek malejący
na stronę
Strona
na stronę

Najprostsze rękawice robocze w cenie kilku złotych można dostać w każdym markecie. Nawet takie do pewnego stopnia chronią podczas pracy, choć oczywiście do pełnej ochrony potrzeba raczej profesjonalnych rękawic roboczych. Producenci takiego sprzętu to Uvex, Makita czy Knipex. Ich wyroby są dostępne w naszym sklepie internetowym.

Rękawice robocze w cenie kilkunastu-kilkudziesięciu złotych to już modele wielorazowe, które przydadzą się podczas prac w warsztacie czy na budowie. To zazwyczaj rękawice bawełniano-latekstowe. Od kilkudziesięciu złotych zaczynają się ceny rękawic roboczych szytych z kilku rodzajów skóry czy bawełny. Takie są wyjątkowo solidne i chronią podczas wszystkich prac: zarówno wokół domu, jak i w profesjonalnym zakładzie. Wzmocnienia zabezpieczają je przed przetarciem.

Dodatkowo elektrycy mogą tu dostać specjalne rękawice gumowe i lateksowe, które nie przewodzą prądu. Oferta obejmuje też rękawice wodoszczelne dla hydraulików i wszystkich tych, którzy na co dzień pracują w trudnych warunkach. Można też nabyć klasyczne rękawice licowe ze skóry bydlęcej.

Rozmiar rękawic roboczych można łatwo dopasować do swoich potrzeb. Dostępne są nawet takie w rozmiarze XXL. Świetnie nadają się jako rękawice wierzchnie w sytuacjach, gdy fachowiec musi mieć dwie pary rękawiczek na sobie. Intensywne kolory utrudniają zgubienie rękawiczek i sprawiają, że łatwiej je znaleźć również po zmroku. To idealna oferta dla wszystkich, którzy na co dzień zajmują się pracami warsztatowo-budowlanymi.