Metabo

“Metallbohrdreher” w języku niemieckim oznacza ręczną wiertarkę i to określenie stało się inspiracją dla nazwy przedsiębiorstwa Metabo. Firma powstała w Niemczech w mieście Nürtingen, a jej początki sięgają 1920 roku. Początkowo działalność firmy opierała na produkcji wiertarek Metabo. Narzędzia uznawane były za niezwykle trwałe i zaawansowane technologicznie, co doprowadziło do wzrostu zainteresowania.

Pod koniec XX wieku firma przejęła przedsiębiorstwa zajmujące się obróbką drewna i rozszerzyła swoją działalność o te narzędzia Metabo. Opinie na temat tego sprzętu były tak dobre, że firma stała się drugim na świecie producentem wspomnianego sprzętu. Budowa fabryk poza granicami Niemiec wiązała się także z rozwojem sieci dystrybucji. Dziś sklep Metabo znajduje się także w Polsce.

Narzędzia w katalogu Metabo

Udostępniony przez Metabo cennik zawiera kilkaset typów elektronarzędzi przeznaczonych do wielu zadań. Dodatkowo znajdują się w nim także akcesoria do sprzętu Metabo. Sporo miejsca przeznaczono dla elektronarzędzi budowlanych i montażowych. Poza sprzętem zasilanym prądem sieciowym można znaleźć także szeroką gamę narzędzi akumulatorowych. Wśród standardowych narzędzi, jak wiertarki, młoty, czy szlifierki, jest także sprzęt do obróbki drewna.

Gdzie mają najlepsze opinie narzędzia Metabo?

Szeroka gama produktów wpływa na to, że wiele branży jest zainteresowanych wykorzystywaniem narzędzi Metabo. Promocja na artykuły i łatwy serwis zachęca przede wszystkim zakłady przemysłowe i usługowe. Sam producent dzieli swój asortyment na sprzęt dla budownictwa oraz narzędzia wykorzystywane w przemyśle metalowym i rzemiośle. Wysoka jakość i spora wydajność nie pozostawiają wątpliwości, czy Metabo to dobra firma. Dobre opinie wyrażają miliony użytkowników na całym świecie.

Produkty 8

na stronę
Zobacz jako Lista Siatka
 1. PowerMaxx BS wkrętarka akumulatorowa 600079500 METABO
  W magazynie
 2. Szlifierka kątowa Metabo WEV 15-125 Quick
  W magazynie
 3. BS175 Uniwersalna szlifierka taśmowa Metabo BS 175 500 W
  W magazynie
 4. BAE75 Elektroniczna szlifierka taśmowa Metabo BAE 75 1010 W
  W magazynie
 5. DSD250 Szlifierka podwójna 900 W Metabo DSD 250
  W magazynie
 6. FSR200Intec Lekka szlifierka oscylacyjna Metabo FSR 200 Intec, 200 W
  W magazynie
 7. SXE425TurboTec Szlifierka mimośrodowa Metabo z elektroniką SXE 425 TurboTec, 320 W
  W magazynie
 8. FSX200Intec Lekka szlifierka mimośrodowa Metabo FSX 200 Intec, 240 W
  W magazynie

Produkty 8

na stronę
Zobacz jako Lista Siatka