Drogomierze

Wykonanie pomiaru na dłuższym odcinku bywa trudne. Nie istnieją bowiem miary, które miałyby po kilkadziesiąt, lub kilkaset metrów. Na szczęście, to nie problem. Wystarczy bowiem wyposażyć się w drogomierz, by bez problemu zmierzyć każdy odcinek terenu. Wiedząc o tym, zadbaliśmy o to, by oferta drogomierzy w naszym sklepie była szeroka, różnorodna, a przy tym przystępna cenowo.

Drogomierz kołowy to urządzenie o prostej, ergonomicznej konstrukcji. Składa się z uchwytu, kółka oraz licznika. Obecnie drogomierze coraz częściej wykonuje się z lekkich materiałów, takich jak aluminium czy włókno węglowe. Dzięki temu są bardzo wygodne zarówno podczas używania, jak i w transporcie. 

 

Drogomierze wykorzystywane są przede wszystkim na placu budowy, gdzie pomagają zmierzyć odległość pomiędzy poszczególnymi punktami, wyznaczyć działkę lub drogę dojazdową. Większość drogomierzy posiada nowoczesne, cyfrowe ekrany, które dają nam możliwość zapamiętywania wyników, a także dokonywania obliczeń. Większość drogomierzy dokonuje pomiarów, które obejmują dokładność do jednego centymetra, są więc naprawdę precyzyjne i szczegółowe.

Oferowane w naszym sklepie drogomierze to profesjonalne urządzenia, które stworzone zostały przez czołowych producentów. Wybierając drogomierz z naszej oferty masz więc pewność, że jest to sprzęt solidny i trwały, który jest jednocześnie ergonomiczny i łatwy w codziennym użytkowaniu. Co więcej, wszystkie drogomierze dostępne są w przystępnej, atrakcyjnej cenie.

Nie możemy odnaleźć pasujących produktów do zaznaczenia.