Darmowa dostawa od 700 zł
Wysyłka w 24h
Leasing i płatność na raty

Kamery inspekcyjne

Produkty 20

Ustaw kierunek malejący
na stronę
na stronę

Kamera inspekcyjna to urządzenie służące do diagnozowania usterek powstałych w trudno dostępnych miejscach. Tego typu sprzęty najczęściej wykorzystuje się różnego rodzaju instalacjach industrialnych czy gospodarczych – rurach, kominach, odpływach sanitarnych lub szybach wentylacyjnych, czyli tam, gdzie nie sięga nasz wzrok. Kamera inspekcyjna do rur świetnie sprawdza się podczas utrzymywania sieci rur w dobrym stanie, jednak to nie jedyne jej wykorzystanie. Często można spotkać się z użyciem kamery inspekcyjnej w branży motoryzacyjnej, architektonicznej lub podczas prac remontowych.

Kamera inspekcyjna do kanalizacji powinna posiadać wiele niezbędnych funkcji, które ułatwią operatorowi działanie, nawet w najtrudniej dostępnych miejscach. Rewelacyjnym rozwiązaniem okazuje się bezprzewodowy ekran, dzięki któremu uzyskujemy wspaniałą widoczność, najczęściej z efektem powiększania. Kamera inspekcyjna do kanalizacji często wyposażona jest w dodatkowy hak i akcesoria magnetyczne.

Kamera inspekcyjna ułatwia pracę monterom instalacji grzewczych i klimatyzacji. Cena takiego urządzenia może wahać się od kilkuset do kilku tysięcy złotych. Wszystko zależy od pełnego wyposażenia. Endoskop może posiadać akumulator, złącza USB, złącza video, slot kart SD, itp. Akcesoria te mogą różnić się także długością kabla, co jest bardzo ważne w przypadku miejsc, gdzie jest słaba dostępność gniazd elektrycznych.

Kiedy potrzebujemy kamery inspekcyjnej jedynie na chwilę, do sprawdzenia rur w swoim domu, a nie chcemy wydawać przy tym dużej ilości pieniędzy, najlepiej zrobimy wykorzystując kamerę inspekcyjną do rur z wypożyczalni. Należy jednak pamiętać, że wypożyczalnia często narzuca wysoką kaucje.